Demand Planner / Specjalista ds. planowania popytu i zapasu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeglądanie i analizowanie prognozowanego popytu w porównaniu z rzeczywistym popytem, rozumiejąc zmiany rynkowe i trendy.
  • Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu, aby upewnić się, że promocje, zamówienia i prognozy nowych produktów są uwzględnione w zagregowanym popycie.
  • Powiadamianie Działu Planowania i Produkcji o prognozach lub zmianach wydajności w odpowiednim czasie.
  • Analizowanie i przesyłanie aktualnych 18-miesięcznych prognoz co miesiąc.
  • Prowadzenie i dokumentowanie regularnych spotkań planistycznych w ramach cyklu S&OP.
  • Mierzenie, kontrolowanie i ciągłe ulepszanie dokładności planu S&OP za pomocą jasno zdefiniowanych wskaźników.
  • Analiza trendów rynkowych (Nielsen).

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne, w celu zdeterminowania przyczyn problemów oraz wskazywania potencjalnych ulepszeń w łańcuchu dostaw.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość Power Query.
  • Znajomość procesów planowania (produkcji, surowców, opakowań itp.) w firmach produkcyjnych - mile widziane doświadczenie z produktami o krótkim terminie przydatności.
  • Mile widziane znajomość narzędzia Nielsen - Discover.
  • Doświadczenie w prognozowaniu popytu.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pakiet medyczny.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i kursach.
  • Brak dresscode.
  • Stołówka pracownicza oraz dofinansowanie do posiłków.
  • Inne świadczenia socjalne.

Bakoma Sp. z o. o. jest polską firmą rodzinną w 100% kapitałem polskim, istniejąca na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również na światowym rynku. Sukces zawdzięczamy latom nauki, badań i ulepszaniu naszej receptury, a także czerpaniu z naturalnych, polskich zasobów oraz uważności na potrzeby i opinie klientów. Nasze główne brandy to Twist, Bakoma Men, Naturalny Gęsty, Bakuś, 7Zbóż, Bakoma BIO, Satino, Ave Vege.

Aktualnie, w związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do Naszego Zespołu osoby na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Bakoma Sp z oo

Elżbietów, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 15 dni