Compliance Specialist

Zadania:

  • Jesteśmy otwarci zarówno na juniorów do wdrożenia jak i samodzielnych specjalistów
  • Opracowanie i realizacja strategii zrównoważonego rozwoju, zgodnej z misją i wizją organizacji.
  • Współpraca z zarządem i innymi działami w celu integracji strategii zrównoważonego rozwoju z działalnością biznesową.
  • Monitorowanie i zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.
  • Śledzenie zmian w przepisach i ocenianie ich wpływu na działalność organizacji.
  • Przygotowywanie raportów z zakresu zrównoważonego rozwoju dla interesariuszy, takich jak inwestorzy, regulatorzy i opinia publiczna.
  • Komunikowanie osiągnięć i inicjatyw związanych ze zrównoważonym rozwojem zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.
  • Identyfikowanie i minimalizowanie ryzyk związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie inżynierii, zarządzania biznesem, ekonomii, finansów, zrównoważonego rozwoju, nauk o środowisku lub pokrewnych dziedzin.
  • Silne zdolności analityczne do oceny i interpretacji danych oraz formułowania wniosków.
  • Umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów i wdrażania efektywnych rozwiązań.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno ustne, jak i pisemne, do prezentowania wyników, raportów i strategii zrównoważonego rozwoju.
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub języka niemieckiego min B2
  • Mile widziane zrozumienie zasad zrównoważonego rozwoju, przepisów środowiskowych, standardów i najlepszych praktyk

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Radomiu, Poznaniu bądź Środzie Wielkopolskiej
  • Umowę o pracę dla każdego pracownika
  • Stabilizację zawodową
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy od godziny 6:00 do 10:00
  • Możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy (brak umów zlecenie, umów o dzieło)
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej sytuacji na rynku
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, Pakiet Medyczny, ubezpieczenie grupowe i wiele innych

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne