Cieśla/Zbrojarz - praca w delegacji

Firma budowlana z Warszawy poszukuje aktualnie do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Cieśla/Zbrojarz

Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz! Opłacimy Twój przyjazd do pracy!

Lokalizacja: Świdwin (Województwo Zachodniopomorskie).

Inwestycja: Budynek operacyjno-symulatorowy w nowo projektowanej strefie technicznej na lotnisku.

Zadania:

  • Prace żelbetowe - prace ciesielskie/zbrojarskie na terenie lotniska. Kontrakt na terenie wojskowym! Wymagane obywatelstwo Polskie!

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego/zbrojarza - uwaga! Nie potrzebujemy pomocników. Zatrudnimy osoby tylko i wyłącznie doświadczone,
  • Zaświadczenie o niekaralności + aktualne zaświadczenie lekarskie (praca na wysokości powyżej 3 metrów),
  • Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z atrakcyjnymi stawkami od 35 do 37 zł netto/h a nawet więcej, jeśli czytasz rysunek techniczny. Możliwa współpraca B2B (stawka 60 netto/h, koszty zakwaterowania, transport, obiad - po stronie podwykonawcy),
  • System pracy - poniedziałek-piątek 10-11 godz. z przerwą (opłacane 30 min.), w sobotę pracujemy 7-8 godzin (możliwa zaliczka po 2 tygodniach pracy),
  • W delegacji - zakwaterowanie, dojazdy do pracy, bilety PKP - zapewnia i opłaca pracodawca, zakwaterowanie w 2-4 osobowych pokojach z dostępem do kuchni, lodówki, łazienki, telewizora + Internetu,
  • Zapewniamy ciepły posiłek w ciągu dnia na budowie oraz prywatna opiekę medyczną.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń pod nr telefonu 537 504 404 lub wyślij swoje CV na adres kl@pracownicybudowlani.pl. Nie odbieram? - napisz sms o treści 'Świdwin' - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Świdwin, zachodniopomorskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni