Audytor w Obszarze Audytu Wewnętrznego, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Audytor w Obszarze Audytu Wewnętrznego <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>Departament: WYDZIAŁ AUDYTU PROCESU KREDYTOWEGO Rodzaj zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ</span>

Oferta archiwalna

Audytor w Obszarze Audytu Wewnętrznego
Departament: WYDZIAŁ AUDYTU PROCESU KREDYTOWEGO Rodzaj zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań audytowych (działalność zapewniająca) oraz zadań o charakterze doradczym w obszarach, dotyczących oceny przebiegu procesu kredytowego, zarządzania ryzykiem modeli, zarządzania kapitałowego
  • Przeprowadzanie analiz ilościowych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych
  • Ustalanie przyczyn oraz określanie skutków i ryzyka dla badanych obszarów i zaistniałych nieprawidłowości
  • Ustalanie stanu faktycznego w zakresie działalności poddanej kontroli oraz dokumentowanie ustaleń
  • Kontrolowanie zgodności wykonywanych zadań i obowiązków w oparciu o wewnętrzne i zewnętrzne procedury i regulaminy organizacyjne oraz rozporządzenia

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane w zakresie finansów, matematyki finansowej lub prawa
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej na stanowisku związanym z funkcją kontroli ryzyka lub funkcją audytu
  • Bardzo dobra znajomość regulacji nadzorczych w obszarach związanych z zakresem obowiązków
  • Umiejętność redagowania tekstów i syntetycznego wyrażania myśli w formie ustnej i pisemnej
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w zakresie oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej podmiotów gospodarczych
  • Znajomość zasad budowy, rozwoju i oceny jakości modeli statystycznych wykorzystywanych w procesach zarządzania ryzykiem
  • Znajomość SQL

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem premiowym
  • Ciągły rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z oferty grupowego ubezpieczenia na życie dla Pracownika i bliskich
  • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, bonów zakupowych i voucherów
  • Możliwość zaangażowania się w inicjatywy wolontariackie organizowane przez Bank: Our People Save the Planet, Świąteczne Aukcje Charytatywne
  • Pracę w Centrali Banku Millennium w Gdańsku w modelu hybrydowym
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Tak się u nas pracuje

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie: adres: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Bank Millennium S.A. inspektorem danych osobowych.