Asystentka / Asystent Działu Operacyjnego, Warszawa (okolice), Konotopa (pow. warszawski zachodni) - oferta pracy - GoldenLine.plStołeczne Centrum Recyclingu Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Asystentka / Asystent Działu Operacyjnego

Lokalizacja
Warszawa (okolice), Konotopa (pow. warszawski zachodni)
Pracodawca
Stołeczne Centrum Recyclingu Sp. z o.o.
Dodano
15.04.2021

Stołeczne Centrum Recyclingu Sp. z o.o. jest grupą kapitałową zarządzaną przez francusko-polski Zespół.  W ciągu 16 lat działalności na polskim rynku wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze drukarni i przedsiębiorstw z branży papierniczej.

Recyklingujemy makulaturę - nadajemy jej drugie życie. Jesteś ciekaw jak to się odbywa ?Chcesz poznać naszą tajemnicę? Wyślij swoją aplikację i dołącz do NASZEGO ZESPOŁU!!!

Nasza firma mieści się w Konotopie, okolice Piastowa, Bronisz i Ożarowa Mazowieckiego.

Mimo pandemii, nasze firma się rozwija i poszukujemy do naszego Zespołu Kandydatki/Kandydatów do pracy na stanowisku:

Asystentka Działu Operacyjnego

Obowiązki:

  • Wsparcie Dyrektora ds. Operacyjnych ;
  • Opieka nad pracownikami Działu Operacyjnego, w tym –kierowców;
  • Rejestracja i kontrola dokumentacji transportowej  i produkcyjnej;
  • Dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły potrzebne dla produkcji i biura;
  • Raportowanie na potrzeby Przełożonego i Prezesa;
  • Kontakt z klientem związany z bieżącą realizacją zleceń;
  • Codzienna współpraca ze wszystkimi działami firmy.

Od idealnego kandydata/ki wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (asystentka, pracownik biurowy) ;
  • Wykształcenia średniego;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Bardzo dobrej znajomości  MS Office, głównie Excel;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej , ale i umiejętności pracy w zespole;
  • Dokładności , samodzielności w działaniu i odpowiedzialności;
  • Prawa jazdy kat.B.

Możemy Tobie zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w zgranym Zespole, gdzie liczymy się z Twoim zdaniem.

Nasza firma siedzibę ma w Konotopie, okolice Piastowa, Bronisz, Ożarowa Mazowieckiego, ale to również zaledwie kilka kilometrów od Warszawy

Dołącz do NAS!!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Uprzejmie informujemy , iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W cv prosimy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)"

Jesteśmy  firmą handlowo – produkcyjną z branży recyklingu.
Recyklingujemy makulaturę - nadajemy jej drugie życie.

Jesteś ciekaw jak to się odbywa ?
Chcesz poznać naszą tajemnicę?