Asystent projektanta- rozwój i atrakcyjne projekty

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę na pełny etat - pewność i bezpieczeństwo zatrudnienia.
  • Profesjonalny rozwój: Możliwość nauki i pracy pod okiem doświadczonych specjalistów.
  • Świetna atmosfera: Zgrany zespół i wsparcie w codziennych wyzwaniach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Od 5000 do 7000 zł brutto - zależne od Twojego doświadczenia.
  • Interesujące projekty: Praca przy wymagających i ciekawych projektach drogowych.
  • Perspektywa awansu: Po zdobyciu odpowiednich uprawnień, możliwość awansu na stanowisko Projektanta.
  • Dogodna lokalizacja: Biuro w centrum miasta (okolice Ronda Rataje).
  • Elastyczne godziny pracy: Praca stacjonarna od 8:00 do 16:00.
  • Rozwój zawodowy: Udział w szkoleniach i kursach doszkalających, by stale podnosić swoje kwalifikacje.

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Wspieranie Projektanta w opracowywaniu części opisowej i graficznej projektów drogowych.
  • Wykonywanie prac logistyczno-administracyjnych: przygotowywanie dokumentacji, wizje terenowe, inwentaryzacje, udział w spotkaniach branżowych.
  • Koordynacja międzybranżowa projektu oraz zarządzanie jego formalno-prawnymi aspektami.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2 lata doświadczenia w biurze projektowym, szczególnie w zakresie projektowania drogowego (warunek konieczny).
  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej (części rysunkowej i opisowej) dla branży drogowej
  • Doświadczenie w koordynacji międzybranżowej projektów.
  • Znajomość zasad i przepisów związanych z projektowaniem infrastruktury drogowej.
  • Umiejętność pracy z dokumentami przetargowymi (np. PFU, SIWZ).
  • Znajomość procedur administracyjnych i biegłość w czytaniu rysunków technicznych.
  • Praktyczna znajomość programów AutoCAD i AutoCAD Civil 3D.

Nazywam się Aleksandra Rybińska i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Będę Twoim opiekunem na każdym etapie rekrutacji.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Asystent projektanta drogowego

Miejsce pracy: Poznań(blisko Ronda Rataje)

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Ahead Professionals

Poznań, wielkopolskie

5 000 - 7 000 PLN brutto

Umowa o pracę

Asystent

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 34 dni

Benefity

Parking dla pracowników