Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Zakres obowiązków:

  • Kreślenie rysunków konstrukcji stalowych - schematy konstrukcji oraz rysunki warsztatowe z zestawieniami materiałowymi
  • Opracowywanie opisów technicznych projektowanych konstrukcji
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wymiarowania konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne inżynierskie: preferowane budownictwo w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub pokrewne
  • Biegła znajomość oprogramowania graficznego AutoCAD 2D; mile widziane doświadczenie w oprogramowaniu 3D, np. Advance Steel
  • Umiejętność pracy w środowisku 3D w zakresie obliczeń statycznych; znajomość programu Advance Design (Graitec) będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnoeuropejskim

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do super zespołu, aplikuj bądź wyślij swoje CV na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Informujemy, że wprowadziliśmy wewnętrzną procedurę zgłoszeń naruszeń prawa zgodnie z ustawą o ochronie sygnalistów. Jeżeli chcesz dokonać zgłoszenia wejdź na stronę www.hrsigma.pl a znajdziesz wszystkie potrzebne ku temu informacje.

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poszukujemy Inżyniera Konstrukcji Stalowych do naszego zespołu projektowego! Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych i szukasz pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnoeuropejskim, zapraszamy do aplikowania.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

HR SIGMA Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 34 dni