Architekt Prowadzący

Miejsce pracy: Siedlce/praca hybrydowa

Wynagrodzenie: 11 000 - 13 000 brutto

Zadania:

  • Opracowywanie i koordynacja projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych,
  • Tworzenie koncepcji architektonicznych elewacji oraz wnętrz,
  • Współpraca z projektantami branżowymi, podwykonawcami oraz zespołem wewnętrznym.
  • Udział w spotkaniach projektowych w biurze w Siedlcach,
  • Kontakt z Klientem w celu ustaleń projektowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku Architektura,
  • Doświadczenie projektowe we wszystkich fazach projektu (mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym,
  • Znajomość pracy w środowisku BIM, obsługa programu ArchiCAD,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu (1-2 osoby),
  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji z klientem,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Uprawienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń będą dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Ambitną i ciekawą pracę oraz odpowiedzialne zadania,
  • Pracę w nowoczesnym środowisku z użyciem zaawansowanych narzędzi projektowych,
  • Możliwość skorzystania ze szkoleń w zakresie projektowania i innych umiejętności,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz stałą współpracę,
  • Praca stacjonarna w Siedlcach lub praca w elastycznym systemie hybrydowym (biuro w Siedlcach + praca zdalna).

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(malpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122 (Ania)

Nr wpisu do rejestru 13 471