Analityk danych w branży transportowej – praca zdalna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zbieranie danych i przygotowywanie prostych analiz związanych z działalnością firmy.
  • Sporządzanie raportów w Excelu.
  • Aktualizacja bazy danych.
  • Utrzymywanie czystości danych.
  • Współpraca z dostawcami usług transportowych (w zależności od potrzeb).

WYMAGANIA:
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).
  • Sprawna obsługa komputera i pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy z danymi.
  • Dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość.
  • Umiejętności analityczne.
  • Samodzielność.
  • Sprawny komputer wraz z pakietem MS Office.
  • Otwartość na pracę na własnym komputerze/laptopie.

NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość pracy w formie zdalnej.
  • Wynagrodzenie brutto: minimalne wynagrodzenie.
  • Czas rozpoczęcia pracy w godzinach: 8:00-15:00, 9:00-16:00 lub 10:00-17:00.

Nasz klient, dla którego obecnie poszukujemy kandydata, to dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży logistycznej i transportowej. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów, oferując najwyższej jakości usługi w zakresie transportu, spedycji oraz magazynowania. Firma kładzie duży nacisk na nowoczesne rozwiązania technologiczne, co pozwala na efektywne zarządzanie procesami logistycznymi i gwarantuje terminowość realizacji zleceń. Działa na terenie całej Europy, współpracując z renomowanymi partnerami, co umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Obecnie poszukuje osób, które chciałyby dołączyć do zespołu i rozwijać swoją karierę w dynamicznym i przyjaznym środowisku. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą pracy oraz składania aplikacji.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

FEEL COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Asystent

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Ważna jeszcze: 7 dni