Wypowiedzi
-
Przymierzam się do licówek.
Niestety porcelanowe odpadaja kompletnie, na taki zakres cenowy nie mam najmniejszych perspektyw , by sobie pozwolić.
Od jakiegoś czasu dostępne są licówki kompozytowe bezpośrednie. Jak czytam maja też niewielką grubość (0,3mm) taką samą jaką oferuje się przy porcelanowych bez szlifowania zęba..Ponadto jest jakaś nowość z kompozytu nanohybrydowego, gdzie ten materiał reklamuje się jako super hiper..
Najniższą cenę za licówkę z Heraclitu widziałam jako 120-150zł. Czy Heraclit jest taki zły?
I prosze powiedzcie mi, jeśli sam koszt takiej nanohybrydowej licówki (edelweiss) w sklepie stom. to 210zł, to jaka rozsądna kwota bedzie dla stomatologa no i pacjenta przy wykonaniu licówki?
200zł wiecej? 300? (więc 400zł za wykonanie sztuki, 500?)Małgorzata Kk edytował(a) ten post dnia 11.04.13 o godzinie 02:02 -
Owszem, na architekci.pl pojawiają się codziennie oferty pracy. Jakaś podaż jest. A czy wiecie jaki jest popyt? Z architektów.pl nie dowiemy się precyzyjnie, ale wystarczy korzystać z ogłoszeń na infopraca z licznikiem wysłanych aplikacji. Tam równie, sporadycznie pojawiają się branżowe oferty. Ostatnio korzystałam z serwisu z2-3 miesiące temu. Moja aplikacja była 23 w ciągu kilku godzin od pojawienia się ogłoszenia. Po kilkunastu dniach sprawdziłam stronę- na liczniku było ponad 90..Nie zaglądam już na infopracę, bo mnie demotywuje:)
-
Witam, czy moglibyście podzielić się swoim doświadczeniem, informacjami, w którym z warszawskich biur można popracować przede wszystkim w przyjaznej atmosferze. Chodzi mi nie o regularne stanowisko pracy, lecz możliwość stażu, praktyk płatnych czy bezpłatnych- objętnie.
Pisząc o "fajności" mam na myśli przyjaznego szefa, czy też zespół, bez chamskiego wykorzystywania darmowej siły roboczej, presji i mobbingu. Kwestia atrakcyjności projektów i sławy biura jest zupełnie wtórna.
Chodzi mi o firmy zajmujące się kubaturą, ew +wnętrza (nie same wnętrza).