Temat: Lider Zespołu - praca

Praca dla Lidera Zespołu - dział wysyłek w Hermes Fulfilment PL – umowa o pracę, szeroki pakiet benefitów, możliwość rozwoju zawodowego
Sprawdź ofertę w linku: https://hermes.traffit.com/public/an/MStzPQ==?utm_sourc...

Hermes Fulfilment jest głównym dostawcą usług dla całej struktury w zakresie zarządzania magazynem, obsługi zwrotów i logistyki w Grupie Otto. Dołącz do międzynarodowej firmy! ?

▶ Lider Zespołu w dziale wysyłek ⭐
Lokalizacja: Konin Żagański
Tryb pracy: Zmianowa
Doświadczenie: w zarządzaniu zespołem

▶ Twój zakres obowiązków
Zarządzanie 30-osobowym zespołem
Delegowanie pracowników między stanowiskami wraz z Kierownikiem Zmiany
Zapewnienie odpowiedniej jakości procesu logistycznego
Monitorowanie procesu wdrożenia pracownika
Nadzór nad bezpieczeństwem pracy BHP
Motywowanie zespołu i utrzymanie wydajności

▶ Co zyskasz
Umowa o pracę
Stabilność zatrudnienia
Grupowe ubezpieczenie na życie
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w międzynarodowej firmie
Przyjazną atmosferę w pracy

Sprawdź szczegóły oferty o pracę
Wyślij swoje CVTen post został edytowany przez Autora dnia 01.09.23 o godzinie 11:14