Ewa Koszyniuk

Ewa Koszyniuk Researcher,
MonsterPolska.pl

Temat: Oferta pracy: Kierownik sprzedaży systemów zabezpieczeń

Zakres obowiązków
• Budowa zespołu sprzedażowego zabezpieczeń technicznych
• Prowadzenie sprzedaży u klientów kluczowych, penetracja rynku sektora energetycznego i infrastruktury krytycznej
• Nadzór i planowanie działań personelu podległego lub współpracującego (zespół tech.)
• Planowanie i wykonanie działań marketingowych
• Wprowadzanie do oferty nowych produktów i rozwiązań, wymaganych potrzebami klientów

Wymagania
• Doświadczenie sprzedażowe w branży zabezpieczeń technicznych lub pokrewnej
• Doświadczenie na rynku klienta końcowego
• Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
• Umiejętność przygotowywania ofert
• Posługiwanie się narzędziami Windows
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży
• Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy, samochód itp.)
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w znanej i prestiżowej firmie
• Szeroki pakiet szkoleń
• Miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do przesłania CV na adres kontakt@talentcode.pl bądź do kontaktu przez wiadomość Goldenline.