Wojciech Bit

Wojciech Bit Prezes Zarządu,
P.P.H.U. PROSPER Sp.
z o.o.

Temat: Przedstawiciel Handlowy poszukiwany - branża energetyka

rekrutacja@prosper.com.pl
Szukamy: Przedstawiciela
Miejsce pracy: Sosnowiec (okolice)
Region: śląsk

Opis stanowiska:
• rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
• nawiązywanie, budowanie oraz podtrzymywanie relacji biznesowych z Partnerami
• pozyskiwanie nowych Partnerów dla firmy
• prowadzenie negocjacji handlowych z potencjalnymi Partnerami Biznesowymi
Wymagania:
• doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w dowolnej branży – liczy się skuteczność!
• umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i sprzedaży produktów
• elastyczność i gotowość do pracy w terenie
• znajomość produktów finansowych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę
• wynagrodzenie stałe + prowizja uzależniona od realizacji wyników
• narzędzia pracy (telefon, auto służbowe, materiały promocyjne)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt rekrutacja@prosper.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."