Temat: Szukam pracy - przedstawiciel handlowy POZNAŃ

Witam serdecznie,

posiadam wieloletnie doświadczenie w handlu, od 4 lat pracuję w banku - doradca klienta (obowiązki: sprzedaż produktów,pozyskiwanie nowych klientów - detalicznych i firmowych, realizacja targetów itp), mam wyższe wykształcenie, prawo jazdy kat.B od 7 lat - czynne. Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany szczegółowymi informacjami, poproszę o informację, wówczas prześlę swoje aktualne CV.

Pozdrawiam,

MT
Grzegorz Mazur

Grzegorz Mazur Prezes, SKY-NET
Global Test Group
Sp. z o.o.

Przesyłam Naszą ofertę w razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny 695-958-157 od poniedziałku do piątku w godz. 9-16

NASZA SPÓŁKA PRACUJE NA ZLECENIE INSTYTUCJI POZA RZĄDOWYCH CYWILNYCH, POLSKICH JAK I RÓWNIEŻ ZAGRANICZNYCH-TESTUJEMY PROGRAMY,URZĄDZENIA ,MASZYNY..
TEN PROJEKT DOTYCZY ZAMONTOWANIA W SAMOCHODZIE OSOBY PODPISUJĄCEJ Z NAMI UMOWĘ-URZĄDZENIA NOWEJ GENERACJI GPS KTÓRE BĘDZIE PRZEZ OKRES ROKU ZBIERAŁO DANE NA POTRZEBY NASZEGO ZLECENIODAWCY. MY JAKO SPÓŁKA PODWYKONAWCZA PŁACIMY ZA TESTOWANIE TAKIEGO URZĄDZENIA 200ZŁ MIESIĘCZNIE PRZEZ 12 MIESIĘCY- ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA DO JEDNEGO POJAZDU MAKSYMALNIE DWÓCH URZĄDZEŃ-PŁACIMY WTEDY 450ZŁ MIESIĘCZNIE. URZĄDZENIA NIE MOŻNA SAMODZIELNIE WYCIĄGAĆ, ODŁĄCZAĆ, OTWIERAĆ! URZĄDZENIE PO OKRESIE 12-STU MIESIĘCY MUSI ZOSTAĆ ZWRÓCONE W NIENARUSZONYM STANIE Z KOMPLETEM ORYGINALNYCH PLOMB

PANI OFERUJEMY 100 ZŁOTYCH OD KAŻDEJ POZYSKANEJ OSOBY KTÓRA ZDECYDUJE SIĘ NA TESTOWANIE. ZA CO 10 OSOBĘ UDZIELAMY PREMII W KWOCIE 350 ZŁOTYCH. PANI NIE PONOSI KOSZTÓW. JESTEŚMY W STANIE PODPISAĆ UMOWĘ ZLECENIE LUB PO PIERWSZYM MIESIĄCU UMOWĘ O PRACĘ. JEŚLI JUŻ MA PANI PRACĘ NASZA OFERTA MOŻE STANOWIĆ IDEALNE ŹRÓDŁO DODATKOWEGO DOCHODU. ZADANIEM JEST ROZPOWSZECHNIANIE NASZEJ OFERTY NA WSZELKIE SPOSOBY WEDLE PANI POMYSŁÓW NP. PORTALE INTERNETOWE, ULOTKI(KTÓRE MOŻEMY DOSTARCZYĆ), BEZPOŚREDNI KONTAKT Z FIRMAMI TRANSPORTOWYMI, TAKSÓWKARZAMI, KIEROWCAMI LUB INNE POMYSŁY ORAZ POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW. SAMA PANI USTALA GODZINY ORAZ CZAS PRACY CZYLI NP. PRZY DUŻYM ZAANGAŻOWANIU W CIĄGU TYGODNIA MOŻNA ZAROBIĆ 700 ZŁOTYCH.

JEŻELI JEST PANI ZAINTERESOWANA MOŻLIWE SPOTKANIE W POZNANIU.

POZDRAWIAM

SKY-NET Global Test Group Sp. z o.o.
TEL: 695-958-157
biuro@firma-skynet.pl
facebook/skynet
ul. Kościuszki 27, Bydgoszcz

konto usunięte

Angielska firma zajmująca się naturalnymi ręcznie robionymi kosmetykami szuka przedstawicieli handlowych.
Zainteresowanych proszę o kontakt.

Jesteśmy firmą zajmująca się kompleksowym doradztwem w zakresie optymalizowania rozwiązań energetycznych.
Zadzwonię i porozmawiamy o tym co jest dla nas ważne , czego oczekujemy jak również co możemy w zamian zagwarantować
Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Kochańska
k.kochanska@naszaenrgetyka.pl
690546852
Grażyna Bułka

Grażyna Bułka Prezes zarządu,
Synergia

Firma Synergia zatrudni Przedstawicieli Handlowych.

Obowiązki:
Pozyskiwanie klientów biznesowych
Sprzedaż produktów (prąd i gaz)
Prezentacja ofert
Wycena produktów i usług
Negocjacje
Maksymalizacja sprzedaży

Oczekiwania:
Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub chęć zdobycia nowych umiejętności
Doświadczenie w sprzedaży energii będzie dodatkowym atutem
Łatwość nawiązywania kontaktów
Rzetelność i pracowitość
Umiejętność zarządzania czasem i organizacja pracy
Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
Umowę zlecenie (możliwość przejścia na umowę o pracę przy dobrych wynikach)
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników (prowizje, premie)
Cykl bezpłatnych szkoleń produktowych i sprzedażowych
Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego

Proszę o przesłanie CV synergia.rekrutacja@gmail.com

Witam serdecznie, czy wciaz szuka Pani pracy jako przedstawiciel handlowy?

Następna dyskusja:

Szukam pracy jako przedstaw...

Wyślij zaproszenie do