komunikacji i
marketingu, project
manager pro...

Temat: No to Puchar Polski mamy z głowy

Wczorajszy mecz z Lechią Gdańsk w Gdańsku zaczął się nieźle. Boris w bramce dokonywał cudów, a strzał Dancha w 22 minucie znalazł drogę do bramki. I wszystko byłoby świetnie gdyby nie dwa drobiazgi - druga żółta kartka dla Brzęczka w okolicach 60 minuty i bramka wyrównująca Lechii na 3 minuty przed końcem meczu...

Potem dogrywka, druga bramka Buzały dla Lechii, ambitna walka Górnika, wyrównanie Zahorskiego (czyżby przełamanie), ale w karnych już niestety limit szczęścia się skończył.

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:1, d. 2:2, k. 5:4.

Z jednej strony szkoda - była okazja powalczyć o PP, zwłaszcza że zaczęły się wykruszać mocne zespoły - Bełchatów, Zagłębie, Lech, z drugiej - może to i dobrze, że odpadli na tak wczesnym etapie - mogą się skupić na lidze, bez obciążeń z PP (tej drużyny chyba nie stać jeszcze na równorzędną walkę na wysokim poziomie przez cały sezon zarówno w PP jak i w OE).

arku ale poprzez PP najprosciej dostac sie do europy :D

mam nadzieje ze dozyje wystepu naszych chociaz w UEFA i jakis zajebisty wyjazd np. na San Siro i zagrac z Interem tak jak to "R" mieli :DMariusz Jarząbek edytował(a) ten post dnia 28.09.07 o godzinie 10:01

Na razie chyba za wcześnie Górnikowi do Europy, więc start w PUEFA w przyszłym sezonie nie oznaczałby chyba zbyt wiele radości...