Temat: praca dla Szefa Kuchni w Irlandii

Nasz Klient, posiadający przepiękny Hotel 3* na zachodnim wybrzeżu Irlandii poszukuje do swojego zespołu Szefa Kuchni. Hotel posiada 50 pokoi, a także centrum konferencyjne obsługujące imprezy okolicznościowe na 500 osób. W Hotelu znajdują się 3 restauracje.
Typ kuchni- europejska. Kuchnia jest nowoczesna, dobrze wyposażona. Do profesjonalnego zespołu obsługi hotelowej poszukujemy:

Szef Kuchni- Hotel, Irlandia NR REF:SKI-07

WYMAGANE KWALIFIKACJE / DOŚWIADCZENIE

Wykształcenie najchętniej zawodowe, minimum średnie
Doświadczenie w pracy Szefa Kuchni min. 5-7 lat w pracy w kuchni restauracyjnej lub hotelowej
Doświadczenie w przygotowywaniu imprez okolicznościowych na min. 500 osób
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem kilkunasto- osobowym
Doświadczenie w pracy z budżetem
Doświadczenie w zarządzaniu magazynem
Chęć pracy w Irlandii
Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym

OBOWIĄZKI
Zarządzanie kuchnią w Hotelu 3* w Irlandii Zachodniej, posiadającym 3 restauracje,
Koordynowanie imprez typu wesela, targi na 400/500 osób.
Praca w zespole, przy jego jednoczesnym zarządzaniu
Udział w budowaniu budżetu i jego realizacji.
Możliwość realizowania własnych pomysłów w menu kuchni

OFERUJEMY

Pracę na pełen etat
Atrakcyjne wynagrodzenie + premia wynosząca 40 % pensji przy realizowaniu założeń budżetowych.
Możliwość przeprowadzki z rodziną, oferowana jest pomoc przy organizowaniu szkoły dla dzieci.
Zapewnione mieszkanie i wyżywienie
Możliwość pracy na kontraktach długoterminowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego
CV w j. angielskim na adres m.maliszewska@jobfinder.pl prośba o podanie numeru referencyjnego stanowiska, na które Państwo aplikują.

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."