konto usunięte

Temat: Szukam pracy

projektowanie fasad i świetlików (przestrzennych)
marcin.banak@gmail.comMarcin Banak edytował(a) ten post dnia 08.07.12 o godzinie 09:33
Łukasz Walas

Łukasz Walas Projektant,
konstruktor

Witam,
Szukam stałej pracy w branży mechanicznej jako: konstruktor CAD/Projektant, inżynier mechanik, inżynier jakości, itp.
Posiadam doświadczenie w projektowaniu modeli 3D (SolidWorks) oraz sporządzaniu dokumentacji technicznych zdobyte w pracy na stanowisku Asystenta projektanta w firmie zajmującej się projektowaniem i produkcją maszyn i urządzeń dla przemysłu motoryzacyjnego.
Teren województwa małopolskiego, świętokrzyskiego lub śląskiego.
Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam

Witam,

jestem Inżynierem Automatyki i Robotyki ze specjalizacji "Informatyka w projektowaniu", poszukuje pracy w Krakowie na stanowisku Konstruktora - znajomość Auto CAD, INVENTORA, CATIA, trochę Creo, angielki i niemiecki komunikatywny, szybko się uczę.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv

Pozdrawiam
Marta
Tadeusz Pogoda

Tadeusz Pogoda Właściciel, F.P.U.
STAMAR - Tadeusz
Pogoda

Witam,

Poszukujemy konstruktora, który będzie odpowiedzialny za projektowanie elementów maszyn, prototypów urządzeń procesowych, instalacji przemysłowych - głównie dla przemysłu spożywczego.

Wymagane wykształcenie wyższe techniczne. Znajomość programów projektowych (AutoCAD, Inventor/ Alibre Design). Znajomość zagadnień mechaniki i wytrzymałości materiałów. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: biuro@firmastamar.pl

Miejsce pracy: 30km od Bielska-Białej
Mile widziane osoby z okolic Bielska, Cieszyna, Skoczowa, Żor

Pozdrawiam
Paweł Woliński

Paweł Woliński Właściciel, Firma
Inżynierska
"MECHATRONIKA" Paweł
Woliński

Tadeusz Pogoda:
Witam,

Pozdrawiam

Witam

Zapraszam do współpracy - Firma Inżynierska MECHATRONIKA

Mamy doświadczenie w pracy zdalnej a oprócz tego używamy do projektowania Alibre Design co ułatwia współpracę.

Pozdrawiam,

Mikołaj Banaś

Mikołaj Banaś Service Manager,
Philips Lighting
Poland S.A.

Szanowni Państwo,

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz programem ciągłego podnoszenia standardu świadczonych przez nas usług poszukujemy obecnie firmy, która przyjmie zlecenie podniesienia standardu biblioteki rysunków technicznych naszych produktów.

Charakterystyka zadania to dostosowanie około 700 rysunków do zadanego formatu wzorcowego pod kątem skali, stylu wymiarowania, warstw, położenia obiektów w modelu, opisów oraz nazw plików.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem się nakreślonego powyżej zadania, uprzejmie prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów współpracy.

pozdrawiam

Poszukuję kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. technicznych w branży geotechnicznej. Miejsce pracy - Warszawa

Zadania:
- Udział w przygotowaniu projektów dla celów ofertowych i kontraktowych
- Ofertowanie (oferty techniczne i handlowe)
- Udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych i reklamowych oraz wsparcie dla projektantów, w tym tłumaczenia techniczne

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe w zakresie geoinżynierii lub budownictwa (wskazane w specjalności drogowo - mostowego)
- Znajomość angielskiego
- Znajomość programu AutoCAD oraz pakietów biurowych

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: mb@optineo.com
Sebastian K.

Sebastian K. Design Engineer
CATIA/NX

Szukam dodatkowej lub stałej pracy jako konstruktor CAD

Pracuję w środowisku NX od pięciu lat (międzynarodowa firma z branży automotive) , ponadto znam podstawy systemu CATIAV5, Autodesk Inventor (certyfikat Autodesk zdobyty na studiach), AutoCAD.

miejsce - górny śląsk.

Witam Państwa.

Oferuję tworzenie rysunków technicznych CAD 2D oraz prace w pakiecie Office (Word, Excel, Power Point).

Studiuję na uczelni technicznej. Mam ukończony kurs AutoCAD. Certyfikat Autodesk wyślę na życzenie. Tworzę w kilku programach, rysunki mogę zapisać w wielu formatach m.in. .DWG, .DXF w każdej wersji. Mogę utworzyć rysunek (według wytycznych) lub przerysować np. z obrazka czy dokumentu PDF.

Posiadam kilka pakietów Office, podejmę się wszelkiej pracy związanej z programami Word, Excel czy Power Point. Dokument zapiszę/odczytam w każdym formacie.

Pracuje szybko, bardzo dokładnie i szczegółowo. Zobowiązanie poprzez umowę zlecenie. Jestem z Trójmiasta, ale zlecenia przyjmuje z całej Polski. Zobowiązuje się także do zachowania tajemnicy zawartości dokumentów. Ceny rozsądne do uzgodnienia.

Jestem także zainteresowany stałą współpracą.

W razie pytań pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapraszam do kontaktu poprzez maila:
dawid.ekonto@gmail.com
Anna Burzyńska

Anna Burzyńska HR Business Partner,
Psycholog

Witam,
poszukuję ambitnego, kreatywnego, samodzielnego i proaktywnego Konstruktora Mechanika! Nasz Klient z woj. dolnoslaskiego rozbudowuje swój zespół w dziale Product Maintanance. Catia v 5 mile widziana:), bardzo dobra znajmość języka angielskiego wymagana. Zapraszam do kontaktu aburzynska@dpm.com.pl
Roman Koczanowicz

Roman Koczanowicz Dyrektor Produkcji

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Konstruktor - Inżynier / Mechanik

Miejsce pracy: Michałowice niedaleko Krakowa

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za tworzenie i modyfikację modeli 3D/2D w związku z prowadzonymi projektami. Ponadto, osoba będzie brała udział w opracowywaniu innowacyjnych koncepcji technicznych na potrzeby firmy

zainteresowane osoby proszę o aplikowanie poprzez:
Daniel Wojcik

Daniel Wojcik Graphic Designer,
IT, Visage Gruppe

Firma VISAGE Gruppe GmbH organizuje nabór do swoich szeregów.

Od aplikantów wymagana jest bardzo dobra znajomość programów:
Autodesk Inventor
Autodesk AutoCAD
i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane są ukończone studia związane z budownictwem i mechaniką lub ukończony podobny kurs.

Spotkanie z zainteresowanymi osobami odbędzie się dnia:
18 Sierpnia, w Opolu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie:
- CV
- Numeru telefonu kontaktowego
- Przykładowej, swojej pracy w Inventorze, w formacie .dwf
na adres - job@visage-gruppe.com

Oferujemy długotrwałą pracę bez konieczności opuszczania własnego domu, nabycie doświadczenia w dużej, niemieckiej firmie i możliwość rozwoju samego siebie.

Przykładowe konstrukcje VISAGE Gruppe można znaleźć pod:

Z wybranymi przez nas osobami skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia szczegółów

spotkania.

Życzymy powodzenia!
Paweł G.

Paweł G. Kierownik

Witam,
Po dzisiejszym dniu stwierdziłem, że czas najwyższy zmienić pracę:)
Praca w Solidzie i na produkcji mile widziana. Moje CV na stronce. Chętnych zapraszam.

Pozdrawiam

Świeży absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej, kierunku Mechanika i Budowa Maszyn poszukuje pracy, stażu na stanowisku asystenta konstruktora lub stanowisku podobnym. Dobra znajomość programu Catia V5 (Part design, Generative Shape Design) oraz SolidWorks. Najchętniej w Krakowie lub okolicach. Dokładniejsze informacje zawarte są w moim profilu. Wiecej informacji na maila.
Jędrzej Jakubczyk

Jędrzej Jakubczyk Headhunter, Elektus

Witam,
Prowadzimy rekrutację na stanowisko konstruktora do sporej firmy produkcyjnej w Lublinie. Wymagana znajomość oprogramowania CAD w tym oprogramowania do modelowania 3D; SolidWorks lub podobnego. Jak również znajomość na poziomie komunikatywnym angielskiego lub niemieckiego. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę przesłać swoje CV na adres piotr.jakubczyk@elektus.lublin.pl.

Pozdrawiam,
Piotr Jakubczyk, Biuro Doradztwa Personalnego ELEKTUS

Aktualnie poszukuję kandydatów na różne stanowiska w branży High-Tech w Holandii.
Mechanical Design Engineer, FEM Expert, Mechatronics Designer, Precision Mechanics Engineer, Heat flow designer.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
Ewa Sawka

Ewa Sawka Specjalista ds.
marketingu, Weber
Polska Sp. z o.o.

Witam,
Weber Polska Sp. z o.o. zatrudni Konstruktora z dobrą znajomością języka niemieckiego (preferowany) lub angielskiego. Wymagana znajomość programu AUTO-CAD 2010 / Inwentor 2010 oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Łozienica k/Szczecina (Goleniowski Park Przemysłowy)

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres: kadry@weber-polska.com. Więcej informacji nt. firmy oraz stanowiska znajduje się tutaj http://www.weber-polska.com/index.php?option=com_conte...
Agnieszka Wojtuń

Agnieszka Wojtuń Talent Acquisition
Lead

Witam,

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuję we Wrocławiu kandydata na stanowisko Starszego Konstruktora, po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu pod adresem: agnieszka.wojtun@reconnect.com.pl
Bernard Pacula

Bernard Pacula Kierownik działu
IT/PLM

Witam,

Szukam pracy dodatkowej/dorywczej jako konstruktor. Posiadam wieloletnie doświaczenie w pracy w CAD3D - szczególnie Solid Edge na którego posiadam własną licencję.
Grzegorz D.

Grzegorz D.
Energomontaż-Południ
e S.A.

Witam,

Poszukuję pracy jako projektant, asystent projektanta, konstruktor CAD (obszar: Siemianowice Śląskie, Katowice, Bytom, Chorzów)

Wykształcenie:
Politechnika Śląska, Wydział Mechaniczny-Technologiczny, Kierunek Automatyka i Robotyka, Specjalizacja: Automatyzacja i robotyzacja procesów spawalniczych (2000-2005);

Doświadczenie:
-Projektant: 2009-2012 - Konstrukcje stalowej dla przemysłu energetycznego
-Spec.tech.ds.rozwoju/Spec.ds. mechaniki w energetyce: 2008-2009 - urządzenia automatyki zabezpieczeniowej
-Samodzielny konstruktor/Spec.ds.projektów: 2005-2008 -wykonywanie dokumentacji projektowej i warsztatowej (m.in. zbiorniki ciśnieniowe /np. dla Orlen Gaz, Gaspol/ ,wanien cynkowniczych i innych konstrukcji stalowych.

Znajomość:
- AutoCAD,
- INVENTOR,
- MS Office.

Kontakt:
Grzegorz Dudek
grzegorz_dudek@vp.pl

Następna dyskusja:

Dlaczego w tej grupie jest ...

Wyślij zaproszenie do