Sebastian Oliszewski

Sebastian Oliszewski Koordynator ds.
Zarządzania Siecią
Placówek Agencyjnych

Temat: PRACA PZU SA

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest liderem w dziedzinie ubezpieczeń oraz zarządzania powierzonymi przez klientów pieniędzmi. PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

Agent Ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Numer referencyjny: AU/PZU/1002

Opis stanowiska:

Praca agenta ubezpieczeniowego PZU SA to mozliwość sprzedaży szerokiej oferty ubezpieczeń majatkowych, emerytalnych oraz inwestycyjnych w oparciu o umowę agencyjną z największą w Europie Środkowej firmą ubezpieczeniową.

Wymagania:

Od kandydatów na agenta ubezpieczeniowego oczekujemy:

solidności, zaangażowania w pracę,
komunikatywności,
chęci podnoszenia kwalifikacji,
minimum średniego wykształcenia,
gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej.
Oferujemy:

PZU SA oferuje:

nowy atrakcyjny system wynagradzania,
wsparcie bazą klientów,
program bezpłatnych szkoleń,
możliwość sprzedaży szerokiej oferty ubezpieczeń majątkowych oraz inwestycyjnych,
współpracę w oparciu o umowę agencyjną z finansowo stabilną firmą.
Zapewnimy ci wszelką pomoc na każdym etapie kariery zawodowej oraz wsparcie naszego zespołu sprzedaży podczas pierwszych kontaktów z klientami.

tel 666 889 307
soliszewski@pzu.pl