Temat: Dyspozytor Pomocy Drogowej z jęz. rosyjskim - native speaker

DYSPOZYTOR CENTRUM POMOCY DROGOWEJ Z JĘZYKIEM ROSYJSKIM – NATIVE SPEAKER
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przyjmowanie zleceń od Klientów i organizowanie napraw w serwisach stacjonarnych w krajach Europy Zachodniej
• Monitorowanie oraz kontrola jakości i terminowości realizacji zleceń
• Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją oraz fakturami zakupowymi

WYMAGANIA:

• Biegła znajomość języka rosyjskiego – na poziomie native speakera
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Znajomość branży motoryzacyjnej
• Praktyczna znajomość /obsługa pakietu MS Office
• Zorientowanie na Klienta
• Dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność
• Komunikatywność, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
• Motywacja do pracy oraz chęć rozwoju

OFERUJEMY:
• Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Szkolenie wdrażające
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV
na adres mailowy: rekrutacja@hussarangels.com