konto usunięte

Temat: Warszawa - praca /reklama w internecie/

Nasza firma poszukuje osoby na stanowisko:

Junior Affiliate Specialist

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

-pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z nimi
-telefoniczna obsługa klientów z branży internetowej
-koordynacja powierzonych projektów i realizacji zleceń
-uzupełnianie bazy danych

Wymagania:

-dobra znajomość pakietu MS Office
-doświadczenie w obsłudze klienta w branży internetowej będzie -dodatkowym atutem
-znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-umiejętności organizacyjne, operatywność
-umiejętności szybkiego podejmowania decyzji
-wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne związane z obsługą klienta

Oferujemy:

-ciekawą pracę w młodym zespole
-atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
-szkolenia wstępne
-możliwość osobistego rozwoju
-interesującą pracę w zespole w dynamicznie rozwijającej się i rzetelnej firmie

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji na adres:

praca@afilo.pl

Prosimy o podanie w tytule e-mail numeru referencyjnego JAS/05/2008. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".