Sandra K.

Sandra K. Certyfikowany
Psychoterapeuta,
Psycholog, Trener

Temat: Telemarketer/Opiekun Klienta

Firma Training Factory oferująca kompleksowe programy rozwoju kadr
na terenie całej Polski poszukuje osoby na stanowisko:

Telemarketer/Opiekun Klienta

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:
• Telefoniczne nawiązywanie kontaktów z klientami
• Prezentowanie oferty firmy potencjalnych klientom korporacyjnym
• Umawianie spotkań z osobami decyzyjnymi w zakresie szkoleń
• Tworzenie bazy danych
• Aktywna sprzedaż usług szkoleniowych

Wymagania stawiane pracownikowi:
• Doświadczenie w telemarketingu
• Dobra organizacja pracy i samodzielność
• Silna osobowość
• Nienaganna dykcja oraz miły głos
• Komunikatywność
• Praktyczna znajomość obsługi komputera i Internetu
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie i entuzjazm

Mile widziane
• Umiejętności negocjacyjnie i sprzedażowe
• Elastyczność w działaniu oraz zdolność szybkiego reagowania
na potrzeby klienta
• Zorientowanie na wyniki

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Współpracę z profesjonalnym zespołem;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
• Niepowtarzalną możliwość samorealizacji.
• Profesjonalne szkolenie

Preferujemy osoby uczące się lub absolwentów, chcące zdobyć
doświadczenie w prestiżowej dynamicznej branży. Niebojące się
wyzwań i chętne do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem:
biuro@trainingfactory.eu