Iwona Brodowska

Iwona Brodowska Specjalista ds.
Rekrutacji i
Selekcji

Temat: Specjalista ds. handlu z językiem niemieckim

Aktualnie poszukuję:

SPECJALISTY DS. HANDLU

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
- utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami,
- kompleksowa opieka nad klientem (mailowa i telefoniczna) głównie w j. niemieckim
- reprezentowanie firmy na targach branżowych,
- przygotowanie ofert, umów handlowych.

Od kandydatów oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
- operatywności oraz wytrwałości w dążeniu do celu,
- zorientowania na klienta, entuzjazmu i zaangażowania,
- gotowości do wyjazdów służbowych,
- prawa jazdy kat. B.

W zamian oferujemy:

- ciekawą, rozwojową prace w nowoczesnym i młodym środowisku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
- konkurencyjne warunki finansowe, składające się z podstawy i prowizji,
- komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę,
- podstawowe narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt : iwona.brodowska@profesja-poznan.pl