Temat: Koordynator projektów unijnych.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości poszukują kandydatów na stanowisko koordynatora projektów unijnych.
Nasze oczekiwania:
• wykształcenie wyższe,:
• znajomość praktyczna tematyki funduszy unijnych;
• doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków funduszy strukturalnych;
• wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne;
• dokładność i precyzja w działaniu;
• umiejętność sprawnej organizacji czasu pracy;
• wysoka automotywacja;
• zainteresowanie tematyką funduszy unijnych;

Najważniejsze zadania na stanowisku:

• realizacja projektów rozwoju sieci i promocji AIP, projektów związanych z dotacjami dla osób fizycznych otwierających własną działalność gospodarczą;
• realizacja projektów dotyczących firm już zarejestrowanych;
• konsultacje w procesie tworzenia projektów i składania wniosków;
• redagowanie wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej;
• rozliczanie realizowanych projektów;
• tworzenie koncepcji i ekspertyz;

Kandydatów zainteresowanych powyższym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji

z zaznaczeniem "Koordynator AIP" w tytule wiadomości na adres e-mail: rekrutacja@inkubatory.pl