konto usunięte

Temat: Doradcy Biznesowi Play

W związku z dynamicznym rozwojem sieci Autoryzowanych Doradców Biznesowych Play, poszukujemy osób z następujących lokalizacji:
- Kutno
- Łowicz
- Rawa Mazowiecka/Biała Rawska
- Poddębice
- Zgierz
- Łęczyca
- Sieradz
- Zduńska Wola
- Łask
- Łódź

Kogo poszukujemy:
- osoób posiadających doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (min. 1 rok)
- przedsiębiorczych,
- posiadających prawo jazdy kat. B
- świadomych, że dobre relacje z Klientami są największą wartością w pracy
- dobrze organizujących własne działania
- mile widziane doświadczenie w telekomunikacji

Zadania:
- badaniem potrzeb biznesowych Klientów
- przygotowywaniem ofert handlowych – Play dla Firm
- zawieraniem umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
- utrzymaniem jak najlepszych kontaktów z Klientami Biznesowymi
- raportowanie wyników każdego dnia
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy, poprzez kompleksową obsługę i fachowe doradztwo

Co oferujemy:
-rozwój kompetencji w oparciu o profesjonalny pakiet szkoleń
- najwyższe prowizje w kraju
- współpracę w oparciu o umowę agencyjną lub umowę zlecenie
- niezbędne narzędzia pracy
- wsparcie działu telemarketingu
- pomoc przy weryfikacji dokumentów

CV prosimy wysyłać pod adres biuro@playtel.com.pl, w tytule mail: ADBPLAY_nazwa miasta
Łukasz Strzeszyński

Łukasz Strzeszyński Samodzielny
Specjalista, Dabex
łódź

Witam jestem osobą zaintersowany i dyspozycyjna natomiast jeśli chodzi o doświadczenie to posiadam juz swoja bazę klientów i współpracowałem z jednym z waszych handlowców dorzucam swoje cv i proszę o kontakt
Dziękuję Łukasz Strzeszyński

Wyślij zaproszenie do