konto usunięte

Temat: Staż-Konsultant ds. wdrożeń ERP-Rzeszów

Już od 2005 roku działamy na rynku IT specjalizując się w realizacji różnorodnych projektów informatycznych
dla klientów na rynku polskim, jak i zagranicznym. Każdy projekt pozwala nam się rozwijać,
dlatego nieustannie zapraszamy do współpracy studentów będących na początku swojej kariery.
Chcemy, by wspólnie z nami tworzyli firmę, która posiada swój wyjątkowy i prawdziwy charakter,
gdzie każdy projekt stwarza nieograniczone możliwości rozwoju, a codzienna praca jest prawdziwą przyjemnością.

Junior ERP Consultant - trainee

Miejsce pracy: Rzeszów

Dlaczego warto odbyć staż:

 -damy Ci możliwość udziału w projektach zarówno polskich, jak i międzynarodowych
 -rozwiniesz się pod okiem osobistego opiekuna merytorycznego
 -weźmiesz udział w szkoleniach w ramach Akademii Kompetencji JCommerce
 -elastycznie dopasujemy plan stażu do Twojego planu zajęć na uczelni
 -będziesz korzystał z najnowszych rozwiązań (jesteśmy partnerem Microsoft, SAP, QlikView, DELL)
 -zostaniesz członkiem JZałogi, która podbija świat IT
 -masz dużą szansę na zatrudnienie po zakończonym stażu

Opis stanowiska:

 -zapoznasz się z zadaniami na stanowisku konsultanta ds. wdrożeń ERP
 -będziesz wspierał konsultanta ds. wdrożeń ERP w codziennych obowiązkach
 -nauczysz się prowadzić analizy procesów biznesowych
 -będziesz współpracował z zespołem programistów przy implementacji nowych funkcjonalności
 -wspomożesz proces testowania nowych funkcjonalności
 -jednym z Twoich zadań będzie asysta przy bieżącej obsłudze systemu u klienta

Wymagania:

 -student(ka) bądź absolwent(ka) księgowości i finansów, informatyki lub kierunków pokrewnych
 -zainteresowanie procesami biznesowymi w firmach produkcyjnych, usługowych, handlowych
 -znajomość podstaw zasad rachunkowości
 -zdolności analityczne i projektowe
 -znajomość podstaw języka programowania SQL
 -umiejętność pracy w zespole
 -umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
 -chęć rozwoju w obszarze wdrożeń systemów ERP
 -dobra znajomość języka angielskiego
 -komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: staz@jcommerce.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać numer referencyjny: Staż ERP/Rzeszów

Informujemy, że staż jest bezpłatny.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu ewa.kwoka@jcommerce.pl