Filip Jóskowiak

Filip Jóskowiak "Czystą głupotą jest
robić ciągle to samo
i oczekiwać inn...

Temat: dodatkowa praca dla studenta

Prężnie działająca firma z branży informatycznej poszukuję kandydata/ kandydatki na stanowisko:

TELEMARKETER

Zakres obowiązków:

• telefoniczna obsługa klienta,
• prezentacja produktów i usług, w tym sprzedaż produktów firmy
• dbanie o dobre relacje z klientami,

Wymagania:

• komunikatywność,
• dobra organizacja czasu pracy,
• umiejętności sprzedażowe,
• nastawienie na realizację celów,
• praktyczna znajomość obsługi komputera,
• wykształcenie minimum średnie,
• mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Idealną formę zatrudnienia dla studentów studiów dziennych: „To Ty decydujesz kiedy i ile czasu przeznaczasz na pracę”
• Atrakcyjny system prowizyjny- „Dostajesz wynagrodzenie za prace którą wykonujesz”

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres mailowy: marketing@mephix.eu. W tytule prosimy wpisać „Praca Katowice”