konto usunięte

Temat: praca dla geografa :)

Witam,
byc może kogoś z państwa zainteresuje oferta zamieszczona poniżej?
Technik przetwarzania danych geograficznych/
Asssociate geographic technician
Nr ref. AGT/26/03

Miejsce pracy: Holandia, Veldhoven

Opis Klienta: Nasz Klient jest wiodącym dostawcą map cyfrowych dla celów lokalizacyjnych i nawigacyjnych dla większości producentów samochodów osobowych. Mapy cyfrowe tej firmy są stosowane w milionach pojazdów, Internecie, urządzeniach przenośnych PDA, Pocket PC, telefonach komórkowych na całym świecie. Założona w 1985 roku w Kalifornii firma zatrudnia obecnie ponad 3 300 pracowników w 34 krajach. W związku z nieustannym rozwojem, za naszym pośrednictwem Firma poszkuje pracowników do siedziby holenderskiego biura w Veldhoven.

Zakres obowiązków:

Jako członek grupy zajmującej się przetwarzaniem danych geograficznych, osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykorzystanie cyfrowych i analogowych danych do tworzenia, uaktualniania oraz modyfikacji baz danych związanych z cyfrowymi mapami Firmy za pomocą jej firmowego oprogramowania.
Stanowisko to podlega bezpośrednio Liderowi Projektu i jest na bieżąco wspierane przez doświadczonych pracowników działu (geografów).

Do zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będzie należało również:
Wykorzystywanie materiałów źródłowych w celu zastosowania podstawowych atrybutów nawigacyjnych, takich jak: nazwy, adresy, ograniczenia prędkości, przenaczenie dróg, oznaczneie skrzyózwań, ograniczenia manewrów drogowych (znaki zakazów), kody administracyjne i pocztowe oraz wiele innych.
Praca z wykorzystaniem narzędzi dedykowanego oprogramowania Firmy
Dbanie o zgodność specyfikacji bazy danych z wymaganiami projektu
Sprawdzanie jakości i wiarygodności wprowadzanych danych przy współudziale doświadczonych pracowników działu.
Inne zadania związane z projektem.

Wymagania:

Doskonała znajomość języka angielskiego
Wykształcenie min. średnie
Zainteresowania związane z geografią lub naukami pokrewnymi
Znajomość obsługi komputera, zwłaszcza oprogramowania biurowego
Zorientowanie na szczegóły, dokładność
Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
Umiejetność pracy w grupie
Komunikatywność

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku w renomowanej firmie
kontrakt na 6 miesięcy
pracodawca pokrywa koszty przylotu do Holandii, przeprowadzki i wszelkich ubezpieczeń związanych z pracą.
wynagrodzenie: ok. 3 000 euro brutto miesięcznie

Forma kontaktu: Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV pocztą elektroniczną, z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres: magdalena.tkaczewska@fr.net.pl

Klauzula: Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fair Recruitment moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29. 08. 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Pozdrawiam,
Magdalena Tkaczewska

Recruitment Consultant

Fair Recruitment
ul. Zyblikiewicza 11/1
31-029 Kraków
Polska
tel.+48 12 430 09 07
fax.+48 12 430 09 08