piotr K.:
najlepiej sportowe;-)

I jednoczesnie wygodne, bardzo wazne zeby rozmiar pasował.

fakt zapomnialem dodac- dzieki;-)
choc z tym rozmiarem to nie do konca prawda bo buty do tenisa powinny byc tak pol numeru wieksze. Tenisisci powinni wiedziec dlaczego:Ppiotr K. edytował(a) ten post dnia 11.12.09 o godzinie 13:27
Kamil Adamczak

Kamil Adamczak Student, Krakowska
Akademia im. A. F.
Modrzewskiego

Moim zdaniem sporo zależy od tego jaki rodzaj tenisa gramy - jeśli bardziej agresywny, dynamiczny (pewnie częstszy w przypadku graczy doświadczonych) lepsze będą buty szybsze i lekkie np. Nike Air Max Cage, ASICS Gel-Solution Lyte.

Jeśli ktoś gra typowo rekreacyjnie bez tzw. spinki lepsze będą buty miękkie, wyższe - u mnie na początku dobrze sprawdzały sie Babolat V-PRO 2, czy Nike Zoom Vapor 9.

Buty najpierw mierzę i sprawdzam w sklepie - ale zamawiam zwykle online bo można trafic na dobra okazję cenową. Póki co jestem zadowolony ze współpracy z http://erakiety.com/

Kupowałem tam wszystkie moje rakiety i zawsze doradzają i pomogają - co moze byc ważne zwłaszcza dla początkujacych.

Tak apropo butów, to grałem kiedyś na turnieju oczywiście amatorskim ? i podczas meczu , to był półfinał, była taka sytuacja że po moim wygranym pierwszym secie i podczas podczas prowadzenia w drugim secie mojemu przeciwnikowi rozwalił się but i on żeby kontynuować mecz ściągnął buty, skarpety i zaczął grać na bosaka, tak mnie to wybiło z rytmu, że oddałem prowadzenie i finalnie przegrałem cały mecz ? z typem który pół meczu grał na boska ? także ten, buty ważne ale da się grać nawet na boska jesli ktoś jest zdeterminowany ?

Mogę również polecić ten sklep, na miejscu powinni dobrać odpowiedni model.