Zarząd...

Temat: Z Kazachstanem nie sposób stracić punktów

Z Kazachstanem nie sposób stracić punktów

"Nie ma najmniejszych szans, by Kazachstan zdobył w sobotę choćby jeden punkt"

"Mówiąc wprost - brak zwycięstwa w sobotę byłby największą katastrofą w historii polskiej piłki w meczach u siebie. Mówimy to jako ci, którzy oglądali porażkę z Łotwą"

To będzie mecz do pierwszej bramki...Chyba,że strzelą ją goście (odpukać!!!).Jak pierwsza wejdzie to potem powinno być już z górki!Jeśli do przerwy będzie 0:0,z minuty na minutę będzie co raz bardziej nerwowo...Idealny scenariusz:
18 minuta 1:0
37 minuta 2:0
73 minuta 3:0 z karnego
86 minuta 3:1 - gol honorowy
;-)))

Zarząd...

Ja obstawiam troszkę inaczej :)

7 minuta 1:0
44 minuta 2:0
49 minuta 3:0
53 minuta 4:0
68 minuta 4:1
87 minuta 5:1

:)
Artur L.

Artur L. Latoszek Artur

hm a ja przyjmę troszke inny wynik 1:0 bo nie jestem pewien jak nasi zawodnicy poradzą sobie ze stresem i ciśnieniem że muszą wygrać

konto usunięte

dokladnie...jak nasi szybko strzela bramke to rozjada Kazachow. Im dluzej bedzie 0:0 tym wieksze prawdopodobienstwo, ze strzela jakiegos farfocla i bedzie 1:0. Nie wierze, ze nie wygraja.
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

a scenariusz jest zgoła inny od przyjętego...
Dariusz Dąbrowski

Dariusz Dąbrowski Szukasz inwestora?
Zadzwoń.

nie ma światła? nie ma meczu????

Zadzwoń.

15 minut mają organizatorzy na wznowienie meczu. a jak nie, to po meczu ... ?

Aleksandra M.:

Zbyt spontanicznie chyba zareagowalam, czy tak mam interpretowac te usmiechy powyzej? Ale ten hattrick Ebiego, cudowny :-)
Nie moglam sie powstrzymac!Aleksandra Maciejewska edytował(a) ten post dnia 13.10.07 o godzinie 23:08

Rafał H.:

Ech. A już myślałem że chodzi o 0:1 w plecy...
Never mind jak powiadają klasycy.
Jak dla mnie za miesiąc mogą wyłączyć światło w całej Polsce. Byle skończyło się tak jak dziś.

Może nie będzie trzeba, bo Kazachowie mogą zrobić taki sam numer u siebie, jak będą grać z Portugalią ;D

przegrywają 0:1, ktoś ciągnie za wajchę i po wznowieniu meczu strzelają 2 gole przerażonym Portugalczykom ;))

------
Skoro nie było kamer na boisku i nikt nic nie widział, to może jakieś koperty zostały wręczone piłkarzom z Kazachstanu? ;))))

Aż w takie "przypadki" bym nie wierzył.
To mimo wszystko nie jest nasza liga skopana.
A co do wątku głównego. Po raz któryś okazało się, że nasza reprezentacja grając przez długi czas futbol mierny ze stadionu Legii potrafi wywieźć trzy punkty. I nawet wyłącznie światła im w tym nie przeszkadza.
Mnie osobiście jest bez różnicy. Niech za miesiąc wygrają z Belgami w Chorzowie, Poznaniu, Krakowie czy nawet w Ułan Bator. Byle wygrali. Ale. Skoro Leo ponoć mówi, że tu właśnie, na tym kurniku warszafskim, chce dalej grać to niech gra. I nich Ebi, Krzynów czy inny Żuraw tu włąśnie ustrzela hat-tricka.

Co do kopert, to oczywiście sobie żartuję, bo Ebi wprawił mnie w dobry nastrój, tak jak dwa bezbramkowe remisy ;))

Widze, ze nie tylko ja mam dobry humor po tym wyczynie Ebiego :-)

Ebi, Ebim ale podania do niego były pierwsza klasa - szczególnie to od Bąka na 2:1 ;)