Dominik Fliśnik

Dominik Fliśnik Recruitment and
Training

Temat: Polskie drużyny w Europie 2011/2012

Jak dla mnie wynik lepszy niz gra. 1-0 to dobra zaliczka, ale rywale pokazali , ze grac w pilke potrafia. Rewanz pokaze.

Co do dzisiejszych meczow to Legia przede wszystkim musi zagrac bardzo dobrze w obronie i przypuszczam , ze Skorza zdecyduje sie wlasnie na gre z kontry. Najwazniejsze to nie dac sie zepchnac za gleboko , bo w Spartaku bedzie mial kto akcje wykonczyc.

Slask jest teraz na fali i powinien dac rade. Wysoki pressing i agresywna gra powinny zdac egzamin w meczu z Rumunami.

konto usunięte

Zgadzam sie z przedmowcami, ze wynik lepszy niz gra. Ale dzis na chlodno obejrzalem sobie raz jeszcze i jakichs stuporcentowych sytuacji APOEL za duzo nie mial. Widac natomiast, ze ta druzyna przez to ze wystepuje od dluzszego zcasu w podobnym skladzie jest bardzo dobrze zgrana. Wedlug mnie to ejst najwieksza przewaga nad Wislakami.

To, ze nie mieli sytuacji moze wynikalo z nastawienia na remis, ewentualnie wkalkulowali sobie minimalna porazke, bo sa w stanie to odrobic u siebie. Jakby zagrali ofensywnie to mogliby dostac trojke, a taki wynik ciezko by im bylo odwrocic. W tym meczu to bardziej Wisla musiala wygrac i to sie udalo, chociaz wielu sytuacji tez nie wislacy nie mieli.

Training

Nie byli nastawieni na remis bo gdyby tak bylo nie zagraliby tak otwarcie. Przyjechali zeby wygrac, moze nie za wszelka cene , ale na pewno nie kalkulowali. Nie zmienia to faktu, ze dla mnie byli druzyna lepsza i jak Dawid wspomnial zgranie daje im bardzo wiele. U siebie na pewno podkreca srobe i taka gra Wisly jak wczoraj nie wystarczy.

Szkoda poprzeczki po strzale Meliksona.
Coz..Wisla zagrala takze rpzede wszystkim zeby nie stracic gola. Pokazuje to chocby irytujacy sposob wykonywania rzutow roznych. Tak czy siak-na Cyprze bedzie cholernie ciezko.
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Dobrze grali. Ale spuchli.

Training

Póki co mamy za sobą najlepsze spotkanie polskiej drużyny w pucharach w tym sezonie. Szkoda wyniku bo zwłaszcza w pierwszej połowie była szansa wykrzesać dużo więcej. No i o takiej asyście jak na 2-1 to nawet Melikson może pomarzyć.

Spartak mnie zawiodl. Spodziewalem sie wiecej, ale wymik przed rewanzem calkiem dobry.

Training

Łukasz O.:
Spartak mnie zawiodl.

Rozumiem ,że chciałeś żeby rozjechał Legie?
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Łukasz O.:
2:2 to dobry wynik?Dla kogo?

Zgadza sie. Chociaz remis tez dobry. Legia dzisiaj zagrala niezly mecz, chyba najlepszy w tym sezonie. W rewanzu bedzie im ciezko bez trzech podstawowych pilkarzy i z takim wynikiem.

ogromny...

Legia musi wygrać. Chyba że remis 3:3 lub wyższy. Marne widoki.

Łukasz O.:

dokładnie Spartak nic wielkiego nie pokazał. Niestety Legia zremisowała na własne życzenie.
Po pierwsze po naprawdę dobrych pierwszych 45 minutach na druga połowę Legia wyszła dopiero ok 75 minuty.
Po drugie bramki straciła po dwóch koszmarnych błędach w obronie.

Po trzecie Legia jak będzie miała w środku pomocy piłkarza klasy Ljuboji, to naprawdę będzie mocna. Dziś naprawdę nieźle grał Gol, ale jednak wciąż brakuje piłkarza w środku pola, który będzie potrafił przytrzymać piłkę pograć nią w środku a jak nadarzy się okazja to przyspieszyć lub jednym podaniem obsłużyć napastnika.

Niestety przed rewanżem Legia zagra bez Rado i to naprawdę duże osłabienie.
Poza tym zmiany. Nie wiem czemu Skorża tak długo trzymał na boisku bezproduktywnego Manu, już chyba nieprzygotowany Moshe byłby lepszy.

Training

No gdy Wisła tak wczoraj zagrała z Cypryjczykami to mielibyśmy już drużynę w lidze mistrzów. Ubytki związane z kartkami są do zastąpienia zwłaszcza ,że wróci Vrdorljak, ale w Moskwie wygrać będzie niezmiernie ciężko.

Training

Krzysztof S.:
Dziś naprawdę nieźle grał Gol

Mnie też ten piłkarz bardzo pozytywnie dzisiaj zaskoczył. Najlepszy jego mecz w barwach Legii do tej pory.

Manu? Chyba Radovic albo Ljuboja. Manu wykonał 2 powroty za napastnikami Spartaka które uratowały Legia od utraty bramki. Dla mnie Kiełbowicz za Radovicia i Kucharczyk do środka.

Dominik Fliśnik:

świetnie
może jeszcze wykonałby dwie przebieżki po piwo i przeprowadził staruszkę na pasach.

Legia traciła bramki, b koszmarne błędy popełniała obrona a Maniek to ma tworzyć coś w ataku a jego podania to istny dramat nie mówiąc że znów go nawet lekki powiew wiatru przewracał.

A Ljuboja? gdyby zszedł można by śmiało zapomnieć o grze ofensywnej Legii.

Legia niestety musi mieć klasowego ofensywnego pomocnika i środkowego obrońcę, bo Komorowski to może sobie pograć na średnim poziomie w naszej lidze, ale puchary to dla niego za duży rozmiar kapelusza.
Dla mnie Kiełbowicz za Radovicia i Kucharczyk do środka.

Za Rado do środka Ljuboja a przed nim Kucharczyk na lewą Żyro a na prawą Kosecki

Training

Pierwsza bramka to zasługa Manu a w drugiej połowie uratował Legia od utraty 100% gola, tak więc do Portugalczyka bym się nie przyczepiał. Pierwszy do zmian był Rado , bardzo dobry mecz, ale kondycja siadła i tego się nie oszuka.

Oczywiście Legii jest potrzebny rozgrywający pokroju Lubjoji, ale takiego nie ma i raczej nie będzie więc trzeba sobie radzić inaczej.

Szkoda ,że Skorża bał się zmian, bo z 2 świeżymi zawodnikami w ostatnimi kwadransie Legia mogła ten mecz wygrać.

Ok ale poza tym nie grał nic, nawet nie biegał. o jego cudnych podaniach pisałem. był do zmiany tak ok 60 minuty.

niestety Legia jest skazana na toporną grę w środku polegająca na holowaniu piłki i podaniach głownie do najbliższego kolegi albo do boku.

Od czasu do czasu świetnie zagra Gol lub Rado, ale to piłkarze, którzy tak zagrają raz może dwa w meczu a Legii potrzeba piłkarza, którzy będzie kreował grę w środku decydował o jej tempie.

Dziś Legia zwłaszcza w drugiej połowie przez pierwsze 30 minut nie potrafiła wymienić dwóch podań w środku.

tego nie rozumiem, zwłaszcza ok 75 minuty mógł zaryzykować zmiany.

I po Śląsku chyba.

Manu to zabawny koleś. Piłki kopnąć dobrze nie potrafi ale ma inne atuty. Szybkość biegu (również z piłką przy nodze), kondycja, waleczność, odbiór. Niestety jak już napisałem kopnąć dobrze nie potrafi i to mam na myśli zarówno kopnięcia w celu podania jak i kopnięcia mające być strzałami. Powiem szczerze, że drugiego takiego artysty nie widziałem. Struś pędziwiatr normalnie.

Szkoda ,że Skorża bał się zmian, bo z 2 świeżymi zawodnikami w ostatnimi kwadransie Legia mogła ten mecz wygrać.Przemek Zdanowicz edytował(a) ten post dnia 18.08.11 o godzinie 20:48