projektami

Temat: Mundial 2010

Michał Pytel:
Rafał Turek:

Ogolnie to slaby mecz jak na oczekiwania, ale Portugalia grala zupelnie bez "pazura",tak meczu napewno nigdy nie wygraja ...

Pierwsze 60 minut gdzie Xavi z Iniestą nie wiedzieli co zrobić to jest gra bez pazura??? To był bardzo dobry mecz Portugalii w destrukcji. Meireles, Pepe i Coentrao obok Villi to byli najlepsi gracze na boisku.
To prawda, przez większą częsc meczu Xavi i Iniesta nie wiedzieli, co się dzieje. Szkoda, że w ofensywie u Portugalczyków nie było już tak różowo. No ale gdyby było różowo w ofensywie, to pewnie ta destrukcja by nie zadziałała.

konto usunięte

Poza samym poczatkiem meczu, kiedy Hiszpanie pare razy strzelali z dystansu portugalska obrona grala swietny mecz. Mozna wyroznic jeszcze ich bramkarza bo pare razy popisal sie dobrymi interwencjami. Niestety dla Portugalczykow sama obrona mecz ciezko wygrac, moze by sie udalo jakby dotrwali do karnych.
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Nie podnosili ręki, bo już wiedzą, że na tych mistrzostwach nic to nie daje. Mądrzy są po prostu.
Ale chyba nie było spalonego, pomimo tego dodatkowego dotknięcia piłki?
Na powtórkach nie widać, żeby DV wyskoczył 0,5 metra przed obrońcami.
Akcja była na styku.
Wojciech Nowak

Wojciech Nowak IDEA GETIN LEASING -
DORADCA tel 600
946 515

Jeżeli na 30-40 metrze piłkę holuje 6 pomocników, a na 20 metrze nie biega nikt, to ciężko o dużą liczbę bramek. Kilkanaście razy piłka jak po sznurku chodziła między espaniolami, ale w ataku stał sobie tylko Torres. I do tego nawet nie na środku pola karnego tylko gdzieś z boku.
Rafał N.

Rafał N. leśnictwo,

Był czy nie był jakie to ma znaczenie. Sedzia gwizdnąl.
Widok papuch Crystyny pod koniec meczu bezcenny.
Lech Walkiewicz

Lech Walkiewicz Technik Informatyk

Rafał N.:

A jakie mu zbliżenie realizator dał. ;) Myślałem że zaraz zacznie gadać do tej kamery a on tylko plunął. ;)
Piotr T.

Piotr T. Radca prawny

Rafał Hostyński:
Piotr Turowicz:
A spalonego nie było? Nie wiem, bo nie oglądałem, ale tak piszą.
To nie czytaj... był taaaaaki spalony, że żaden z Portugalczyków nie podniósł ręki ;)
Podnosili, ale ja nie widzę na tym video, no chyba, że o pół sznurówki.Piotr Turowicz edytował(a) ten post dnia 30.06.10 o godzinie 09:20

Moim zdaniem najlepszym piłkarzem mundialu jak na razie jest Villa.

tych najlepszych nikt nie pamięta;)
tych najgorszych już na Mundialu nie ma..
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

był minimalny spalony , równie dobrze możnabyło go gwizdnąć , mniejsze już były gwizdane

- przykro mi, ale Anglia odpadła
- proszę pana to jest niemożliwe, bilety muszą przecież jeszcze byc?
- tak na mecze cwiercfinałowe jeszcze mamy, ale bez udziału Anglików.
- dlaczego ich tam nie ma?
- bo odpadli z dalszych gier.
- rozumiem, ale bilety na ich mecz muszą jeszcze byc dostępne?
- DO DIASKA - ILE RAZY MAM PANU JESZCZE POWTARZAC: Anglia O D P A D Ł A Z DALSZYCH ROZGRYWEK!!!!
- niech się pan proszę tak nie unosi i proszę na mnie tak nie krzyczec ... bo bardzo chętnie tego słucham i ciągle mi mało!

Obrazek

Image Hosting provided by ImageBam

Maciek, sprowadzanie każdego tematu do poziomu RM jest już nieco męczące:)

ale o co Ci chodzi, lewą nogą wstałeś, czy za dużo wczoraj wypiłeś?

Oj, wyluzuj trochę. Żart to był.
Ech, poczucie humoru ginie w narodzie...:)

Maciej K.:

to przez te koszulki;)
Piotr T.

Daniel S.:
A ja kiedyś grałem przeciwko drużynie z K., której kicował na trybunach Wit Ż. Fajnie się wchodziło na boisko wiedząc, że mamy przegrać :( Został jeszcze przedstawiony przez spikera, żeby sędzia nie zapomniał :)

Cześć,

pora na skomentowanie wczorajszych meczy 1/8 finałów, nr M55 i M56

Paragwaj-Japonia 0:0 po dogr. (5:3 w karnych) – nudny mecz, prawie zasnąłem, a obie drużyny miały wystarczająco dużo możliwości, aby przechylić szalę na swoją korzyść. Konkurs rzutów karnych, pierwszy na tym turnieju i mam nadzieję, że ostatni, to rosyjska ruletka ,a Japończyka zawiodły nerwy.

Hiszpania-Portugalia 1:0 – Portugalia adeus! Nie będę płakał po nich. Hiszpanie też w zasadzie nie powalili na kolana, a do półfinału mogą się doczołgać, co do tej pory zawsze zarzucano Niemcom, ale tam pewnie już im ktoś zepsuje radość.

Następne mecze dopiero w piątek, 02.07.2010, ale coś wstawię do tego czasu o Herbergerze i Wilimowskim.

Holandia-Brazylia –tutaj wyjątkowo za Holendrami, w końcu Europejczycy.

Urugwaj – Ghana – ciężko coś powiedzieć, ja bym jednak widział dalej Urusów.

dobrego odbioru i emocji
Michał

Piłka to nie tylko frontalne ataki, to także gra w obronie ;)
Jeśli do tego dojdzie mało złośliwych fauli, to gra obronna ma w sobie pierwiastek boskości. Portugalczykom zabrakło zwyczajnie pomysłów na grę w ataku.

Niby tak ale odniosłem wrażenie że Portugalia grała wczoraj jak walec drogowy. równo, jednostajnie, bez emocji i błysku przez 90 minut meczu. i cały czas tak samo bez względu na wynik.
Jak przegrywali to myślałem ze coś zaryzykują zwłaszcza w końcówce, bo przegrana 1:0 czy 2:0 tak samo oznaczała odpadnięcia. a tu nic. równo, jednostajnie do 90 minuty.

A co do Hiszpanii, to jak Del Bosque wyleczył się z wprowadzania choćby na chwile Fabregasa tak chyba po tym meczu powinien wyleczyć się z Torresa i na jego miejsce wpuścić choćby Liorente.