Mundial 2010

Temat: Mundial 2010

Adam Bulandra:
bo mial komfort posiadania jakichs obroncow...

ale świetne interwencje a miał ich kilka w tym meczu to nie zasługa jego obrońców a jego umiejętności.
Sorry ale Butt to zupełnie inny kaliber bramkarza niż Muslera. Nawet porównując z niepewnym Neuerem Butt wypadł dobrze i nie wiem czym Butt podpadł Loewowi

Neuer nie grał źle. W jednym z przełomowych momentów dla reprezentacji Niemiec na tym Mundialu zachował się tak jak tego oczekiwały całe Niemcy i wszyscy kibice tej reprezentacji na całym świecie. Udał głupa.Marcin C. edytował(a) ten post dnia 12.07.10 o godzinie 22:23

konto usunięte

Tu można prześledzić czy był spalony czy nie..
Sadząc po tym Replayu nie było spalonego. Co nie zmienia faktu że wcześniej powinien być rzut rożny.

To sytuacja z której BIg Webb nie podyktował rzutu rożnego.

to jest czerwona + powinno byc jakies zawieszenie przez fifa

i ten czlowiek ma jeszcze jakies pretensje ?

holandia zdobyla drugie miejsce na mundialu , ale zyskala sobie nienawisc kibicow na dlugie lata

Zgadza się - ten faul mógł skończyć się jak u Wasyla, całe szczęście że Iniesta całego ciężaru ciała na tę faulowaną nogę nie przeniósł. Van Bommel to psychol, zreszą drugi w kadrze bo RvP też coś nie tak z deklem ma, parę razy top się już objawiało.
Daniel S.

tr...

Marcin C.:
Trochę inaczej jest z Anglikami i Niemcami. Szczególnie ci pierwsi nie są przyzwyczajeni do takiej gry bo i ich liga jest inna.

Nie wiem jak u Niemców, bo Budesligi nie oglądam ale z Premiership to przesadziłeś. Tam są takie same nurki jak wszędzie, w czym celował swego czasu Drogba, można też było to zaobserwować w meczu Arsenalu z Celticiem w LM, kiedy Eduardo wykonał popisowe nurkowanie, udawanie i próby oszukania sędziego to bolączka całego futbolu dziś.
Tomasz Szatański

Tomasz Szatański Profesjonalne
zarządzanie
projektami

Dominik Fliśnik:
Tomasz Szatański:
Krzysztofie podziwiam wytrwałości mi by się takie analizy nie chciało przeprowadzać .
Bardzo mi się podoba sytuacja z 78 min Iniesta wstaje sfrustrowany atakuje bez piłki Van Boomela na co nie ma kartki a Lubański jeszcze ,że nie było w tym premedytacji i było to nieporozumienie. Całe szczęście w 114min ocknął się i nawet on wyśmiał Webba.
Dominik, przestań już.

Sam przestań . Proste ,że faul de Jonga był ostry chociaż sędzia pewnie nie uznał to za zagrania z premedytacją, ale jak się kara to powinno się karać i jednych i drugich a w tym meczu karani byli praktycznie tylko Holendrzy.
Trudno mamy mistrza ,który przez cały mundial nie zagrał jednego bardzo dobrego meczu , a liczbę goli ktoś już chyba skomentował .
Trudno to by było, gdyby mistrzem została Holandia. Holendrzy uznali mistrzostwo Hiszpanów wychodząc na boisko z zadaniem murowania bramki. To wystarczy za cały komentarz.
Michał Pytel

Michał Pytel Senior Account
Executive

W pierwszej połowie byłem mocno zdziwiony że Webb nie odesłał do szatni De Jonga i Van Bommela bo na pewno by to zrobił w meczu Premiership. Presja finału jednak zrobiła swoje.
Krzysztof Kroczyński

Krzysztof Kroczyński prezes Zarządu,
Orion Instruments
Polska

Michał Jarczyk:
Michał Pytel:
Za 4h jeden z ciekawszych finałów MŚ od lat. Faworytem na pewno Hiszpanie, ale nie można odmówić Holendrom ich szans. Kluczem do zwycięstwa Holandii może być przebudzenie Van Persiego, który przez cały turniej spisuje się przeciętne, a ma przecież wielki potencjał. Jeśli jednak Holandia tak jak przez większość turnieju będzie opierała swoje ataki na duecie Sneijder-Robben to przegra.

chopie, to siedzimy na dwóch róznych parowcach, ostatni finał z zaciętością, to 1986 -Meksyk, ARG-DEU 3:2 bez dogrywki, chyba żeś za mlody, a finał finałów to jednak 1954 r. GER-HUN 3:2 i 1950 BRA-URU 1:2.

...i może Argentyna - Holandia w 1978. W ostatniej minucie podstawopwego czasu gry, przy stanie 2-2 Rob Rensenbrink ma setkę. Gdyby trafił, Holandia byłaby mistrzem świata, a Rensenbrink królem strzelców. Ale uderzył w słupek, była dogrywka, mistrzem została Argentyna, a królem strzelców Kempes.

Polska

Artur Klym:

Spalonego nie było.
A rzut rożny tak powinien być. Tylko że bzdurą jest to co bredzą Holendrzy że zaraz po tym niepodyktowanym karnym poszła akcja bramkowa dla Hiszpanii.
Lech Walkiewicz

Lech Walkiewicz Technik Informatyk

Tak naprawdę to w tych mistrzostwach każdy mógł zostać mistrzem tak jak już to ktoś wspomniał wcześniej. Zadecydowały błędy sędziów bądź detale.

Argentyna gdyby miała lepszego trenera została by mistrzem.
Anglia gdyby uznał jej gola na 2:2 w drugiej połowie by inaczej grała i może udałoby się jej awansować, wtedy już by się odblokowała i grała jak trza. Ghana, gdyby Gyan wykorzystał karnego w ost. minucie.
Urugwaj gdyby wcześniej strzelili tą bramkę na 2:3.
Paragwaj gdyby sędzia uznał prawidłowego gola Valdeza, Brazylia gdyby nie zasnęła po przerwie.

Lech Walkiewicz:

Bo Hasłem przewodnim tych mistrzostw jest co by było gdyby:))

Panowie.. czar wspomnień:)

Polska

Ja tam nie rozumiem narzekania na Maradonę. Argentyna grała przyzwoicie, mogła wyrównać w meczu z Niemcami, zamiast tego straciła bramkę na 0-2 ze spalonego i było po ptokach. Jeśli Anglicy zostali skrzywdzeni, to Argentyna tym bardziej.

Polska

Taki skłąd mieli że powinni grać owiele lepiej. ale to też się wielu drużyn tyczy. Niektórzy to chyba myśleli że będzie tak jak w reklamie, ale life is life.

Muszę przyznać, że Pepe Reina ma talent, na pewno większy niż Krzyś Ibisz ;-)

Super prezentacja jestem zachwyconyTomasz Brząkała edytował(a) ten post dnia 13.07.10 o godzinie 18:09