Bezwzględnie, bezapelacyjnie i bez dyskusji Holandia. Mam nadzieję i mocno trzymam kciuki. A ośmiornica tak naprawdę pomyliła się już dwa razy ;) Także przywdziewam pomarańczową koszulkę, zajmuję zarezerwowany już stolik, zamawiam czeskie piwo i niech się dzieje!

Na razie strasznie dobrotliwy jest Webb bo Holandia powinna grać już w 9 bo czerwoną (a nie żółtą) powinni dostać van Bommel i De Jong

co to za mecz???? Kopanina podwórkowa na osiedlu nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Krzysztof Sasin:
Jesli Van Bommel powinien miec czerwona to Puyol chyba podwojnie czerwona;)...tak naprawde to tylko faul De Jonga kwalifikowal sie na czarwona.

Johnny Szayna:

No bez przesady jednak Puyol próbował atakować piłkę a van Bommel nawet nie myślał o ataku na piłkę tylko wykosił Hiszpana od tyłu.
A kartka dla de Jonga dla mnie bezdyskusyjna jednak Webb jak napisałem dobrotliwy.
No na razie mamy więcej gry w kości niż w piłkę
L K.

L K. reżyseria, montaż

De Jong to chyba ma jakiś czarny pas :).
A sam finał tak zajmujący, że gdyby nie fakt, że puściłem sobie muzykę to chyba bym przysnął.
W sumie to ani mi ziębi, ani grzeje konfrontacja tych drużyn, choc chyba wolałbym Hiszpanię ze względu na to, że Holandia to kraj wynaturzeń :].

Jest mniej wiecej tak, jak sie spodziewalem. Nuda raczej. Holendrzy mogliby zaczac grac w pilke bo na razie to graja w kosci. Ciekawe czy bedzie dogrywka i karniaki czy moze skoncza nas meczyc w ciagu 90 minut.

Wczorajszy mecz dużo lepszy. Dzisiaj póki co nudy straszne. Oby któraś z drużyn strzeliła bramkę na początku 2. połowy to może zobaczymy chociaż 40 kilka minut futbolu:)
Iwona C.

Iwona C. pedagog, wychowawca
świetlicy,
oligofrenopedagog

flaki z olejem...żółtych karteczek za to sporo:)

No niestety na razie mamy kompletnie wystraszoną i schowaną za podwójna (by nie powiedzieć potrójną czy poczwórną) gardą Holandię i próbującą jakoś przebić się przez tę zaporę Hiszpanię, choć to akurat Holandia była bliższa prowadzenia.
Nie mniej Holandia gra bojaźliwie i tylko się broni i kopie. A Hiszpania nie ma na to sposobu.

Łukasz O.:

Jak po 90 minutach będzie 0:0 to może sędzia się zlituje i rzuci monetą:)
L K.

Nienawidzę Lubańskiego - tego bełkotu, który płynie nieprzerwanie z jego ust nie da się przełknąc.
Kto go w ogóle wpuścił na wizję?!

Jak Hiszpanie wygraja to Robben chyba obywatelstwo od nich dostanie za zaslugi;)

nosz k****wa dogrywka

Ja się nie zgodzę z komentatorami że obie drużyny grają takimi samymi systemami. Holenderskie pampersy wyszły dziś w ustawieniu 1-10-0-0.
Tak żałosnej i żenującej gry z ich strony to się nie spodziewałem.
A najżałośniejsze w tym finale jest to że ta banda tchórzy o mały włos nie wygrałaby meczu.

I pomyśleć że wyśmiewałem się z żałosnej gry Niemców w finale w 1990 roku.Krzysztof Sasin edytował(a) ten post dnia 11.07.10 o godzinie 22:25

Łukasz Pytlik:

A ja się zastanawiam czy ci eksperci i komentatorzy w studio dostają jakaś kasę za udzielanie się, bo jak tak to jest to najlepsza fucha na świecie.
Bo tylko meczyk sobie obejrzą i powiedzą ze dwa słowa bo na więcej nie mają czasu, gdyż z takiej 15 minutowej przerwy mają do dyspozycji góra 2 minuty a reszta to czas na reklamy.

A co do Lubańskiego to cóż mówi tak bo "co on tutaj mówi, to on tutaj słyszy i co on tutaj słyszy to on tutaj mówi...."

L K.

Dostają, dostają. Poza tym taki pazerny "Ekspert" Engel to by inaczej nie pojawił się w studio.
Druga połowa nieco lepsza, ciekawe, że Holendrzy non-stop obrona, a okazje mieli lepsze niż Hiszpania.
Inna sprawa, że ten buc Puyol powinien wyleciec za zachowanie przy akcji Robbena - masakra.
Robert Chojnowski

Robert Chojnowski Kierownik Regionu
Sprzedaży

Kilka czerwonych powinno być. Finał BRUTALNY !!! przypomina mi mecz amerykańskiego futbolu, czyli wywalić przeciwnika jak najszybciej.......... BĘDĄ KARNE.Robert Chojnowski edytował(a) ten post dnia 11.07.10 o godzinie 22:44

Ja akurat tam faulu nie widziałem w powtórkach.
Generalnie to na razie Holandia jedyne na co zasługuje to na to by wygonić ich na kopach z boiska.
Nie spodziewałem się tak żałosnej i tchórzliwej gry z ich strony.

Przecież oni wyszli na boisko tylko po to by doczłapać się do karnych.Krzysztof Sasin edytował(a) ten post dnia 11.07.10 o godzinie 22:45

Sprzedaży

Powiem szczerze że wiedząc kto zagra w finale wiedziałem że będzie gra na 0:0. Wczorajszy mały finał powinien byc jako ten najważniejszy FINAŁ. Obie drużyny znają sie jak łyse konie. BĘDĄ KARNE.........