Sąsiedzi pewnie pomyśleli, że doszedłem i będą na mnie dziwnie zezowac jutrzejszym dniem.

tr...

Krzysztof Sasin:

Przy bramce Forlana moim zdaniem błędu bramkarza nie było..
L K.

Właściwie obie bramki pokazały właściwości Jabulani, choc o ile przy pierwszej bramkarz Urugwaju mógł się lepiej zachowac, to przy bramie Forlana - ciężko o to. Widac w powtórkach, jak nabrała dziwnej rotacji.

Daniel S.:

Przy obu bramkarze zachowali się podobnie. najpierw wykonali ruch do środka/do boku a potem już zabrakło im czasu na powrót we właściwe miejsce bramki i dobrą interwencje.
Rafał Turek

Rafał Turek Pracoholik

Mam nadzieje ze beda karne ...

Kto zrobi 2010post w temacie stawia browar :)

ale emocje w 121 minucie!!!
L K.

Ale jaja, co :D?
Panowie, muszą przyznac, że zajebiste te cwiercfinały dziś mamy.

Suarez bronił jak kiedyś Ryszard Tarasiewicz w mecz reprezentacji Polski ale nie pamiętam z kim graliśmy.

Urugwaj!!!!!!!!!!!!
wreszcie jakiś mój typ wygrał:)))

Ale dramat Ghany. Mogli zakończyć sprawę w 121 minucie ale przestrzelony karny a potem przegrana seria karnychKrzysztof Sasin edytował(a) ten post dnia 02.07.10 o godzinie 23:17
Tomasz Szatański

Tomasz Szatański Profesjonalne
zarządzanie
projektami

yes yes yes!!!!
dziś mam dobry dzień:))) najpierw Holandia, teraz Urugwaj!!!
L K.

Tomasz Szatański:

Mam dokładnie to samo. Swoją drogą to i tak największym bohaterem Urugwaju okazał się... Suarez :).
Daniel S.

tr...

Suarez tuż po kartce płakał bo pewnie myślał, że przez niego Urusi odpadną, a po chwili okazało się, że właściwie to on uratował półfinał Urugwajowi.

Kocham tę cudowną przewrotność futbolu ;>>>
Rafał Turek

Niesamowita koncowka meczu :)
Dramat pilkarzy Ghany, Suarez odbyl podroz z piekla do nieba w zaledwie kilka minut.
A wiec Urugwaj-Holandia o final.

Łukasz Pytlik:

ale zobacz że bramkarz Ghany robi ten ruch w prawo kiedy Forlan dobiega do piłki i w momencie uderzenia jeszcze rozpaczliwie próbuje wrócić w drugi róg, ale zabrakło mu czasu.
Dlatego moim zdaniem piłka piłka, ale bramkarze popełnili błędy
Michał Pytel

Michał Pytel Senior Account
Executive

Niesamowita końcówka dogrywki. Nie widziałem chyba jeszcze tak dramatycznego finału. Szkoda mi Ghany bo przecież gdyby nie Suarez to piłka wpadłaby do siatki...a potem ten karny Gyana, któremu pozostaje tylko współczuć. Futbol bywa okrutny.

Mam nadzieję że Holandia wykorzysta swój potencjał i ogra Urugwaj. Oranje 32 lata czekają na finał MŚ.
Rafał Turek

Po tych dzisiejszych emocjach az strach pomyslec co bedziemy mieli w dniu jutrzejszym :)
L K.

Osobiście mam nadzieję, że w półfinałach czeka nas Urugwaj vs Europa :).

Reka Suareza sprawiła że Urugwaj nie stracił bramki i miał cień szansy przy karnym i kolejna szanse w serii rzutów karnych ale przez to Suarez nie zagra w półfinale i być może bez niego Urugwaj nie da rady Holandii.