jednak Urugwaj w starciu z Holandia nie stoji na straconej pozycji :)

To prawda:) jeszcze będą numery jak nam Urusi lub Ghańczycy wejdą do finału :)
Rafał Turek

Rafał Turek Pracoholik

Klatwa reklamy Nike trwa, pozostaje jeszcze tylko druzyna "pomaranczy".

Mi najbardziej podobal sie dzis Maicon, swietny kompletny zawodnik, dosrodkowania podrecznikowe.

Nawet w druzynie Mistrzow Swita jezeli pojawia sie taka osoba jak Melo,to potrafi rozlozyc cala druzne - i nie mowie tutaj o bramce samobojczej.

Szkoda Brazylii, bo prezentowala sie naprawde bardzo dobrze,zamykajac Holendrow na wlasnym polu karnym, robili wrazenie im wiecej zawodnikow na m2 tym lepiej sie czuli :)

Ciekawe na kogo trafia Holendrzy w 1/2

Chyba trochę też Brazylijczyków zgubiła pewność siebie. Myślę, że na 10 meczów między tymi drużynami 7 wygrałaby Brazylia ale dzisiaj szczęście uśmiechnęło się do Holandii. Dobry dzień dla fanów Oranje, których pomarańczowi ostatnimi laty zbytnio nie rozpieszczali.

konto usunięte

NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ MISTRZOSTW :D

Najpiekniejszy bedzie jak odpadna Niemcy oraz jak Argentyna wygra mistrzoswo swiata ;) Chociaz dzisiaj tez jest piekny dzien a bedzie jeszcze piekniejszy jak do dalszej fazy przejdzie Urugwaj.
Dominik Fliśnik

Dominik Fliśnik Recruitment and
Training

Niemcy grają ładny futbol w tym turnieju i mam nadzieje że jutro wyślą z kwitkiem Maradonę do domu.Dominik Fliśnik edytował(a) ten post dnia 02.07.10 o godzinie 18:36

Dominik Fliśnik:
Dobrze powiedziane;) Sama lepiej bym tego nie ujęła;)
Rafał Turek

Marcin C.:
... jeszcze będą numery jak nam Urusi lub Ghańczycy wejdą do finału :)

Ghana w finale - jak to dziwnie teraz brzmi :)
Zreszta przechodzi przez gardlo jak cieply tyskacz.Rafał Turek edytował(a) ten post dnia 02.07.10 o godzinie 18:45
L K.

L K. reżyseria, montaż

Urugwaj w finale to wcale nie jest takie nieprawdopodobne...
Ghana jest co prawda nieobliczalna, ale Ursusi mają kapitalny atak i co najmniej solidną obronę, na pewno lepszą niż Argentyna na ten przykład.
Nie wiem, czy jest szansa na finał Urugwaj vs Niemcy, ale nie miałbym nic przeciwko.
Tomasz Szatański

Tomasz Szatański Profesjonalne
zarządzanie
projektami

Magdalena Małachowska:
Nic z tego. Sorry, ale to Niemcy wrócą do domu jutro. I Magda, jestem pewny, że potrafisz dużo lepiej ując niż Dominik:)

Tomasz Szatański:
Niemcy są przewrotni i kiedy wszyscy myślą,że wiedzą już wszystko o ich grze, stylu i technice, nagle wychodzi coś nowego. Ostatni mundial im nie poszedł ale ci ludzie nie odpuszczą. Wnerwia mnie przejście Holandii. Zaraz pewnie się na mnie rzuci połowa kibiców,ale język mam niewyparzony i nic na to nie poradzę. Muszę podsumować powoli mundial ,ale nie w tej grupie i nie na GL;)
Daniel S.

Daniel S. Selfish, I'm just
selfish, you know
you will follow my
tr...

Cuuuuuuuuuuuuuuuudownie!!! ;))))))))))))))))

Joga bonito hehe ;))))

Dawno nic mnie aż tak nie ucieszyło, jeszcze tylko jutro Albicelestes ograją Niemców i będzie naprawdę pięknie.

Poziom komentatorów w studiu - żenada...

Szaranowicz przez pierwsze 5 minut po meczu peroruje: Dunga będzie krytykowany, nikt nie będzie pamiętał o jego tytule z 2002 roku, ani słowa o Holandii, gdyby wygrała Brazylia byłyby peany, że po pięknej grze, że królowie futbolu etc. Tymczasem gra Holandii w ogóle prawie nie była chwalona, a Oranje zagrali naprawdę dobrze. Tylko Dudek trzymał poziom.

Co za piękny wieczór ;))))

Dziękuję Mechaniczna Pomarańczo :)Daniel S. edytował(a) ten post dnia 02.07.10 o godzinie 19:08
Daniel S.

tr...

Marcin C.:

A ja myślę że na 10 meczy między tymi drużynami Holandia wygrałaby 7 ;))))

Za chwilę będą głosy że Holandia wygrała fartem i tak naprawdę moralnym zwycięzcą jest Brazylia.

Brazylia do domu jaki piękny wieczór ;))))

Łukasz O.:

najpiękniejszy będzie jak odpadnie Argentyna a wygrają Niemcy:D
Michał Pytel

Michał Pytel Senior Account
Executive

Wygrana z Brazylią w ćwierćfinale to chyba największe zwycięstwo Holendrów od ponad 30 lat. Nie ukrywam że jestem zaskoczony, po pierwszej połowie myślałem że drugi gol dla Brazylii to kwestia czasu, a tu ambitnie grający Holendrzy stałymi fragmentami gry odsyłają Canarinhos do domu. Wkurza mnie TVP nieudolnie pokazująca te mistrzostwa, wkurzają mnie wuwuzele, ale nie mogę narzekać na niespodzianki które czynią ten turniej niezapomnianym.

A może by tak europejski finał Hiszpania Holandia?
Rafał Turek

Krzysztof Sasin:

Wszystko jedno, byle wiecej takich meczy jak dzisiaj.
Jutro zagraja dwie najbardziej ofensywnie grajace ekipy na tym Mundialu, wiec spodziewam sie wyniku w stylu 4;3 :)
Adam Muzyka

Adam Muzyka Właściciel, Atero
Pozycjonowanie Stron

A była taka sytuacja gdzie chyba w 91 czy 92 minucie po wybiciu bramkarza wyszli trójka na jednego bramkarza. mogli zrobić wszystko a rozegrali to tak fatalnie że piłka wróciła prawie na połowę boiska.
Chwile potem poszła ostatnia groźna akcja Brazylii i aż się prosiło by strzelili bramkę właśnie za te zabawy Holendrów.

oj była to jakaś parodia, jak widziałem co oni robią pod tą bramką to za głowę się złapałem. Przecież to MUSIAŁA być bramka na 3:1!
Daniel S.:
>
Szaranowicz przez pierwsze 5 minut po meczu peroruje: Dunga będzie >krytykowany, nikt nie będzie pamiętał o jego tytule z 2002 roku, ani słowa o >Holandii, gdyby wygrała Brazylia byłyby peany, że po pięknej grze, że >królowie futbolu etc. Tymczasem gra Holandii w ogóle prawie nie była >chwalona, a Oranje zagrali naprawdę dobrze. Tylko Dudek trzymał poziom.

dokładnie miałem to samo wrażenie. Żenada, nastrój jakby stała się tragedia. Jak można po takim meczu nie powiedzieć praktycznie słowa o zwycięzcy?! Tylko Dudek próbował coś wtrącić, jednak zaraz był zagadywany przez resztę zrozpaczonych "ekspertów". Szkoda słów...

Wiem, że nie jestem obiektywny, bo zawsze jestem za Holandią i w końcu pierwszy raz w życiu to ja się cieszę po starciu z Brazylią. Wielkie słowa uznania za 2 połowę, bo wygrać z Brazylią przegrywając po 1 połowie jest wielką sprawą! I tym razem w 2 części meczu zagrali naprawdę "po holendersku":)Adam Muzyka edytował(a) ten post dnia 02.07.10 o godzinie 21:07
L K.

Ciekawa ta bramka dla Ghany, co :)? Jabulani zrobiła swoje.
Mam nadzieję, że w drugiej połowie zrobi nam się mecz jak Holandii z Brazylią.

Ups Ghana wygrywa..
Piotr T.

Piotr T. Radca prawny

Mam wrażenie, że sędzia roluje Urugwaj. A może mi się wydaje, że Afryka musi być w półfinale...
nie było kartki dla Urugwaju, była ręka Ghany...Piotr Turowicz edytował(a) ten post dnia 02.07.10 o godzinie 21:40