Marcin Z.

Marcin Z. Życie to codzienie
nowe wyzwania

Temat: MANCHESTER UNITED!

myśle ze Arsenal miał dużo Szczęścia bramkę na 2:1 strzelił Henry w 3 minucie doliczonego czasu

Szkoda, że nie udało się wywieść z Londynu choćby punktu, ale czasami to tak jest.... Najważniejsze że Chelsea wczoraj też przegrała a to oznacza przewagę 6 punktów. Moim zdaniem mimo wszystko MU dowiezie to mistrzostwo :).
Maciej Górski

Maciej Górski filolog języka
angielskiego,
manager projektu

Ogladajac ostanie minuty meczu z Arsenalem dostalem chyba zawalu serca ;/ taki bylem zdenerwowany ze ho ho! Masakra! Heinze! Co On w ogole robil na boisku? Ach.... :( mozna narzekac i narzekac ale i tak to niczego nie zmieni :P
MU - One Love True Love
Anna Walichnowska

Anna Walichnowska Specjalista ds.
Komunikacji

Witam serdecznie,

Zapraszam dzisiaj do wspólnego oglądania meczu w barze sportowym Maracana na ul. Chłodnej 35/37 w Warszawie.

pozdrawiam
Ania

jakie macie prognozy na nadchodzacy sezon? Znowu podwojna korona? Czy moze tym razem potrojna? :P
Szczerze mowiac mam nadzieje ze MU zdobedzie chociaz mistrzostwo Premiership... Nie ma zachwycajacych transferow, ciagle jest napieta sytauacja w druzynie (mam tu na mysli to ze ciagle nie wiadomo czy Cristiano odejdzie, co z Saha? oraz kto bedzie dyrygowal druga linia) moze odbic sie na formie zespolu.
Obawy obawami ale i tak wiara w MU pozostanie :)