ogromny...

Temat: Jacy następcy obecnych idoli?

no 34:0 wygrać to faktycznie wynik budzi respekt.
Wyglada jakby na przeciwko Lechii wyszły Dzieci które kompletnie nie miały nic wspólnego z futbolem.
Nie mniej zdobyć odrazu w jednym meczu 34 bramki to niezly wyczyn w dodatku fajnie musi wygladac ich tabela:)
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

No właśnie. Ciekawe, że Lechia od dawna odnosi sukcesy w ligach juniorskich. A seniorzy zawodzą. To jakaś taka alegorią polskiej piłki nożnej.
Krzysztof Kroczyński

Krzysztof Kroczyński prezes Zarządu,
Orion Instruments
Polska

Kiedyś, jako trampkarz Varsovii grałem w meczu przeciwko juniorom. Do przerwy było nawet nieźle, dostaliśmy raptem trzy, czy cztery bramki, ale po przerwie pojechali z nami na całego i przegraliśmy dwucyfrowo. Połowe przekraczaliśmy wyłącznie przy okazji rozpoczynania gry od środka. Jakby chcieli, to moggliby wygrac i te 34-0.

No to jakiś czas temu czytałem że juniorzy nie wiem czy Lechii czy jakiegoś innego pierwszoligowca wybrali się po naukę do swoich rówieśników z Argentyny i na dzień dobry dostali 18:0, a potem chyba od innej drużyny (zresztą grającej w mocno osłabionym składzie) 9:0

Nie pamiętam co to za drużyny ale ale pierwsza to czołowa drużyna Argentyny
Patryk Link

Patryk Link Kierownik Działu
Szkoleń i Rozwoju
Personelu, NEUCA
S.A.

34-0 to już duży wynik, ale w ligach wojewódzkich juniorów hokejowe wyniki typu 5-2, 6-3 są dość często.

Jest w Polsce problem ogromny z przejściem z wieku juniora, pamiętacie chłopaków, którzy zdobyli mistrzostwo Europy Juniorów:

Kuszczak • Kapsa • Nawotczyński • Golański • Radler • Sierant • Napierała • Żytko • Piątek • Kaźmierczak • Grzelak • Zawadzki • Mila • Madej • Łobodziński • Mierzejewski • Paweł Brożek • Pachelski.

O połowie z nich słuch zaginął, wybił się Kuszczak, teraz Brożek, a tak to ligowa szarość.