Ruch Chorzów – 26 żółtych
Śląsk Wrocław – 19 żółtych
Widzew Łódź – 34 żółtych i 4 czerwone
Wisła Kraków – 23 żółtych

Najbliższy mecz Ślaska z Jagiellonią, patrząc na te cyferki zapowiada się jak niedzielne kopanie piłki w parku ;)Marcin Kotlarski edytował(a) ten post dnia 10.11.11 o godzinie 12:49

Najbliższy mecz Ślaska z Jagiellonią, patrząc na te cyferki zapowiada się jak niedzielne kopanie piłki w parku ;)

A kto miał najwięcej a kto miał najmniej upadków na lewy i/oraz prawy pośladek ???

Polska

Wypada odnotować bardzo dobre prowadzenie zawodów Legia - Lechia przez p. Tomasza Musiała. Pozwalał grać, nie machał żółtymi kartkami, nie gwizdał byle czego.
Darek A.

Darek A. Medical Consultant

Teraz fajnie pokazali na canal+ wejście Arłukowicza na boisko w drugiej połowie meczu Śląska z Jagielonią ;) Młody chłopak miał dośc duzo energii, ale dostał szybko dwie "sztuki" i "dalej to juz nie był ten sam Arłukowicz" :)

Krzysztof Kroczyński:

z trybun to wyglądało trochę inaczej, no ale tu niestety nie mamy powtórek.
Moim zdaniem kilka razy się pomylił, czy mógł gwizdnąć inaczej, lub nie gwizdać.
No ale musiałbym mecz obejrzeć raz jeszcze w tv.

Polska

Darek A.:
Niestety, jak chce grać, to musi się nauczyć unikać takich wejść, albo je ignorować.

Polska

Krzysztof S.:

Jakichś poważnych błędów nie zauważyłem, a juz z pewnością nie mierzył gry zespołów różna miarką.

generalnie pozwalał grać, moim zdaniem w 2-3 sytuacjach niepotrzebnie gwizdał.
Piotr Krakus

Piotr Krakus music, sport & event
management

Ale dzisiaj miałem nosa! 2 godz. temu rozmawiałem przez tel. z kolegą z Łodzi i mówię, że jakbym poszedł do bukmachera to bym obstawił Widzew - Korona 0:0, a do tego conajmniej 4 żółte kartki i jedną czerwoną.

Patrzę teraz na relację: 0:0 , 5 żółtych, 1 czerwona.
Masakra :)
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Koniec rundy to słabsza gra Jagiellonii i Lechii. Wydaje mi się, że w Jadze chyba czas na jedną z powązniejszych zmian. Hermes jest za wolny. To zawodniki, który potrafi rozgrywać. Niemniej jest obecnie za wolny. Przetrzymuje piłkę, podaje, gdy kolega jest juz kryty.

Wisła nadal w formie.
Gdyby Prezes i spółka celniej strzelali to byłoby po meczu do przerwy, a tak Wisła ma wciąż szanse.

Polska

Ja do końca patrzyłem na ten mecz z niedowierzaniem. Wisła nic nie grała. W pierwszej połowie - makabra, w drugiej niby lepiej, ale przecież w ogóle bez sytuacji. Wisła rozgrywała piłke według klucza: "I co? I co? I co? I gówno" (jak Hemingway podsumował tzw. literaturę drogi). Nauczony doświadczeniem bałem się, żeby Siejewicz czegoś nie przekręcił, ale nie próbował, a jakby chciał nawet choćby chciał, to nie bardzo miał jak.
Mam tylko nadzieję, że Wisła pozbiera się do piątku i wygra ze Śląskiem.Krzysztof Kroczyński edytował(a) ten post dnia 20.11.11 o godzinie 20:14

ogromny...

Dzisiaj Lech mógł dołaczyć do Legii i Wisły. I popłynąc z Podbeskidziem

Mogl, ale jak zwykle w takich sytuacjach dal dupy. Norma. Idzie sie przyzwyczaic.
Marcin K.

zremisuj."

Jacek Piotrowski:
No i szkoda, że nie popłynął.
Rafał Turek

Rafał Turek Pracoholik

Jeżeli Wisła przegra z WKS w najbliższej kolejce to chyba już definitywnie po tytule w tym sezonie?