Arkadiusz Ż. Ekspert ds.
komunikacji i
marketingu, project
manager pro...

Czytam wątek i myślę: czemu spodziewamy się wysokiego poziomu sędziowania, przy miernym poziomie gry w polskiej kopanej? Czy to aby nie system naczyń połączonych - jakim cudem mamy mieć świetnych sędziów, gdy mamy przeciętnych kopaczy? I u szkolenie kuleje, i tam, a że przy okazji człowieka krew zalewa, to już co innego...

Chór wujów też po prostu nie odstaje - to i tak w większości samouki :)
Krzysztof Kroczyński

Krzysztof Kroczyński prezes Zarządu,
Orion Instruments
Polska

Wie Pan - te świńskie numery z handlem meczami odbuwały sie przez lata, mimo ze dziennikarze doskonale wiedzieli, co jest grane, tylko nie uważali, ze trzeba uczciwie o tym informowac tą bande frajerów, którzy sie piłką pasjonowali. Komentatorzy Canal Plus tez doskonale widza przeciez, co się dzieje na boisku i jakoś nie uważaja, zeby uczciwie spotkania komentowac.

Polska

Wyglada, ze marketing Legii działa i nie ogranicza sie do truskawek. Wuje chórem do niedawna krytykujace Legię, za co się tylko dało, słusznie i niesłusznie, chwala ja teraz, chociaż naprawde nie ma powodu. Wczoraj Legia zagrała bezndziejnie - i w ataku i obronie - a i tak komentatotorzy, w tym bardzo surowy dla Legii Laskowski znaleźli sporo słów pochwały dla gry Legii. Jakas agencja pijarowska pogadała z wujami pa duszam?Krzysztof Kroczyński edytował(a) ten post dnia 27.04.10 o godzinie 10:40

Krzysztof Kroczyński:
Wczoraj Legia zagrała bezndziejnie - i w ataku i obronie - a i tak komentatotorzy, w tym bardzo surowy dla Legii Laskowski znaleźli sporo słów pochwały dla gry Legii. Jakas agencja pijarowska pogadała z wujami pa duszam?

A może dali mu to samo co Strejlauowi, Lubaszence i Gąsowskiemu?
Po nim nawet najgorszy mecz będzie pięknym widowiskiem:))

Właśnie zakończył się mecz Legii a w nim niezawodny duet w takich sytuacjach Laskowski Mielcarski wykazali się kilkoma ciekawymi spostrzeżeniami.
Jednak najbardziej rozbawił mnie kiedy w drugiej połowie Kumbev dostał żółta kartkę po zderzeniu z Grzybem.
Rozpędzony Grzyb wypuścił sobie piłkę, a zablokować go próbował również rozpędzony Kumbev. Macedończyk w piłkę nie trafił i siłą rzeczy obaj się zderzyli. W takich sytuacjach raczej gwiżdże się faul (choć ja mam mieszane uczucia do takich fauli) ale kartka to jak dla mnie za wiele.
Ale wuj Laskowski całą sytuację skomentował tak że niepotrzebnie Kumbev wpadał na Grzyba. Jakby k***a Grzyb stał w miejscu.
Nie wiem czy Laskowski jest takim idiotą od urodzenia czy pobiera lekcję.

Ciut podobna sytuacja była wcześniej kiedy to Rado chciał kopnąć w piłkę. Obrońca próbował ja wybić obaj nie trafili i kopnęli się piszczelami, choć z powtórek bardziej wyglądało jakby to bardziej zawodnik Ruchu groźniej atakował. Strasznie oburzyło to jednak wuja Mielcarskiego że sędzia podyktował faul.

Nie oburzyło go natomiast jak w innej akcji liniowy puścił akcję dla niebieskich po minimalnym spalonym. za to wuje zauważyli że powinien być wolny dla Ruchu po zagraniu ręką. A że wcześniej był spalony? A kogo to obchodzi. Dwóch wujów na pewno nie.

Po końcowym gwizdku myślałem że wuj Laskowski mało co sobie nie zwali z podniecenia jak to Ruch zasłużył na zwycięstwo. Potem w podsumowaniu nieoczekiwanie dla niego statystyki z całego meczu nie odzwierciedliły tego i jakoś próbował z tego wybrnąć.

Nie wiem C+ ma wielu komentatorów czy musi wybrać akurat dwóch takich, którzy nie kryją się z tym że Legii nie trawią?

konto usunięte

Brakowało mi tylko euforii w stylu komentatorów z Ameryki Łacińskiej ze strony Mielcarskiego jak Legia straciła bramkę ("Gol gol gol gol gol gol gol..." i tak x 100).

Polska

No wczoraj te dwa posrańce komentowały mecz Ruch Legia. W przerwie dokopnali twórczej analizy tego, co im się zdawało, że powiedział Borysiuk, a po przerwie nie zauważali błędów sędziego wypaczających wynik meczu na rzecz Ruchu. Żeby im tak w noc poślubną hmmm zdrowie nie dopisało.