fotografuje,
podróżuje, gotuje

Temat: Barca & Real; Real & Barca

Dariusz Dąbrowski:
Kryzys w reprezentacji Hiszpanii przez konflikt Barca - Real. "Sytuacja jest bliska załamania" ...

jeszcze nie poszli na ten obiad do Casillasa?

Nie wiem w czym problem. Graczy Realu mozna bez zadnej straty zastapic. Ilu ich tam w wyjsciowej 11 jest ? dwoch ?

grupa umarła ?

konto usunięte

Teraz wszyscy kibicuja Levante ;)
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Boję się, że nie utrzymają, ale mam nadzieję, że się bardzo zdziwię;] W Hiszpanii przydałby się taki sezon. Bo inaczej niedługo piłkarsko będziemy tam mieli drugą Szkocję.

Grzegorz B.:

Można powiedzieć, że już od 7 lat mamy "drugą Szkocję". Od 2004r puchar mistrza hiszpanii trafia raz do jednych, raz do drugich, a w tle zawsze była Sevilla i Valencia.
Grzegorz B.

ghostwriter

Rafał Hałaczkiewicz:

Tak, ale pozostałe kluby trzymają jeszcze jakiś poziom, mają kibiców i pewną legendę. A w Szkocji? Glasgow. A jak poprosisz kogoś, by Ci wymienił dwa kluby ze stolicy, to tylko gębę rozdziawi.

Odchodzicie od tematu ;)

Już w niedziele mecz Barcy z niepokornymi Baskami
Michał M.

Michał M. Koordynator ds.
Przeciwdziałania
Praniu Pieniędzy

No i Real odjechał na 3punkty:) Barca miała sporo szczęścia z tym remisem...

Ja jakoś inaczej rozumiem szczęście.
Pierwsza stracona bramka, bo Masche się wyprzewrócił, druga - bo Pique się uciął; dlaczego w ogóle był rzut rożny - przemilczę. Do tego dwie setki Iniesty, które w normalnych okolicznościach powinny był wejść.
Marcin Góral

Marcin Góral Keep Moving Forward

Mimo wszystko to nie będzie łatwy sezon...

Nie wiadomo czego się spodziewać po Valenci; Atletico, które nie poradziło sobie grając z przewagą.
Chyba jednak więcej niespodzianek sprawi Levante i ci "słabsi":)

Mam tylko nadzieję, że w grudniu będziemy oglądać WIELKIE GRAN DERBI:)

Teraz szykuje się ciężki wyjazd Realu do Valencii i nie ukrywam, że spodziewam się tutaj remisu, natomiast Barca powinna spokojnie wygrać z Saragossą. Nie zmienia to faktu, że ten sezon będzie bardziej zacięty od poprzedniego, gdzie na sporo kolejek przed końcem wiedzieliśmy kto będzie mistrzem, teraz kwestia mistrzostwa powinna się toczyć do ostatnich kolejek. Primiera Division czyli Barca i Real i dłuuugo nic - nie pamiętam nawet kiedy ostatni raz inna drużyna była mistrzem Hiszpanii:)Robert \"robson\" ck edytował(a) ten post dnia 18.11.11 o godzinie 00:49

Fartem ale Real pokonał Valencie... Moim zdaniem chyba niezasłużenie no ale wynik to wynik mówi się trudno... Teraz czekamy na pojedynek Barcelony z Realem. Będzie ciekawie ;)

Trwa odliczanie:-) Real ma wielką formę.

Jeszcze ponad dwie godziny i zacznie się starcie tytanów...

projektuje,

Forma sie skonczyla okolo 30 minuty spotkania :)

W pierwszej połowie wielki mecz, mimo wielbłąda VV+Pique z małym współudziałem Busiego. A po przerwie wszystko wróciło do normy :-)

W drugiej połowie, łatwość z jaką piłkarze Barcelony ogrywali chłopaków z białego baletu była porażająca.

Iniesta zagrał genialne spotkanie.

Real w drugiej połowie zagrał tak, jakby ich w przerwie Lato z Kręciną odwiedzili. Strasznie się zestresowali, albo zleniwili nie wiedzieć czemu.
Maciej K.

Maciej K. DevOps Engineer

Real ma wielką formę ale chyba tylko na Levante albo na Sporting Gijon. Przyjechała Barcelona i kolejny raz pokazała facecikom w piżamkach jak się gra w piłkę. A zwycięstwo smakuje tym lepiej, że zostało osiągnięte w takich okolicznościach - na stadionie rywala i po bramce straconej na samym początku meczu. Mistrzowie! A Real? No cóż, musi zejść na ziemię i przestać się tak dumnie prężyć, bo póki co ich siła budzi postrach jedynie w Tercera.