Temat: praca dodatkowa okolice Krakowa

Witam

Szukam osób które były by chętne do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą w świetlicach środowiskowych o profilu opiekuńczo-wychowawczym na terenie Gminy Zabierzów.
Jest to praca dodatkowa 3 razy w tygodniu po 3 h
Zajęcia odbywać się będą w świetlicach środowiskowych w godzinach pozalekcyjnych.
Obowiązki wychowawców świetlicy:
1) zapewnienie bezpiecznych warunków wypoczynku i właściwej opieki wychowawczej uczestnikom zajęć
2) stworzenie programu pracy z grupą wychowawczą a następnie realizowanie go zgodnie z założeniami
3) współpraca z rodzicami wychowanków

Atrakcyjne wynagrodzenie!!

Jesli byli by Państwo zainteresowani proszę o wysłanie CV na adres krakow@solidconsulting.com.pl

Pozdrawiam
Konrad Hosaja
Koordynator ds. Szkoleń
SOLID CONSUTLING
Emilia Pogwizd

Emilia Pogwizd pedagog społeczno
opiekuńczy

Mam na imie Emilia,mam 26 lat.
Ukończłam Akademię Pedagogiczną w Krakowie z tytułem licencjata z
pedagogiki społeczno-opiekunczej i zamierzam podjac studia
magisterskie.
Odbylam półroczny staz w szkole podstawowej integracyjnej, jako
wychowawca na świetlicy.
Bylam także przez tydzien z dziecmi na zielonej szkole w gorach i
wspominam to jako wspaniałe doświadczenie!
Pracowałam tez jako opiekunka do dzieci. (wiek 8 miesięcy do 12 lat)
Uwielbiam przebywac z dzieciakami, bawic sie z nimi pomagac im w nauce
i poznawaniu świata.
Lubie patrzec na ich pierwsze sukcesy.
Bardzo bym chciala móc znowu z nimi pracowac ! Potrafie zorganizowac
dzieciom czas, poprzez kreatywne gry i zabawy, rozwijające myslenie,
koncentracje, oraz umiejetnośc wspólnych zabaw z rówieśnikami.
Lubie także zabawy platyczne oraz czytanie maluchom.
Jeste, dyspozycyjna, opiekuńcza, cierpliwa, lubie wyzwania, bardzo bym
chciała podjąć ta pracę!

mail: emiliayahoo@tlen.pl

Następna dyskusja:

praca w przedszkolu

Wyślij zaproszenie do