konto usunięte

Temat: Ubot Bełchatów - KKS Lech Poznań, 15.08.2011

Żeśta się rozleniwili i znowu muszę wątek zakładać.

Kolejny mecz prawdy. Po nim będzie wiadomo, czy przeskoczymy 4 miejsce w tabeli. To chyba nie jest zbyt odważna myśl.

Vojo się nawet załapał :)

Jak chcemy zdobyc mistrzostwo, majstra czy innego czempiona to dzisiaj koniecznie musimy zdobyc trzy punkty. Ani jednego mniej. Nie wazne czy strzelimy w pierwszej czy ostatniej minucie, nie wazne czy glowa, noga, dupa czy uchem. Czy bedzie 1:0 czy 6:0 dla nas to tez nie wazne. Licza sie tylko i wylacznie 3 punkty.

A jak pisałem, że Kosowski jest do wzięcia, tośta się ze mnie śmiali.
Jewgienij Liszczuk

Jewgienij Liszczuk Tłumacz języka
rosyjskiego,
ukraińskiego i
angielskiego

No i jest dobrze. Raz że trzy punkty. Dwa że Rudnev. Trzy że Semir.

W przerwie między sezonami Bakero to chyba na jakichś kursach doszkalających był. Widzę przebłyski taktykiJewgienij Liszczuk edytował(a) ten post dnia 15.08.11 o godzinie 20:16

Skurwysyny. Jeeeeeeedziemy!!!
Arkadiusz T.

Arkadiusz T. Product Manager

A ja pisałem, że jeszcze będziecie na rękach Bakero nosić ;P

Arkadiusz T.:

No bez przesady. Chyba Rudneva

Bardzo dobry mecz z naszej strony. Caly czas gralismy swoje, nawet jak nie wychodzilo ostatnie podanie to nie bylo paniki, tylko kolejna proba. Jakby wiedzieli, ze w koncu sie uda. Przewaga w posiadaniu pilki miazdzaca, my sobie pykalismy w pileczke, a Belchatow biegal z wywalonym ozorem. Stilic znow dwie asysty, Rudniew znow hattrick oby tak dalej. Swietnie zagrali Muras z Injacem. Bardzo dobrze obrona. Generalnie bardzo dobrze. Zobaczymy jak nam pojdzie z mocniejszym rywalem, ale widac, ze ten zespol ma juz jakis styl i jakas koncepcje gry.

Jewgienij Liszczuk:

:-)

Zobaczymy na koniec sezonu ;P Rudniew od dawna powinien być noszony ;)

Graliśmy zajebiście w 2 połowie, ale, żeby nie popadać w hurraoptymizm- napiszę, że mogliśmy strzelić 4tą bramkę :)

ręce opadają po takim wyniku... :)

Bełchatów...Łukasz K. edytował(a) ten post dnia 16.08.11 o godzinie 02:44

Łukasz K.:
i dostać karnego w plecy :)

Musiałby chyba zdobyć mistrzostwo, jednocześnie grając super piłkę. Mam nadzieję, że tak się stanie, chociaż nigdy nie byłem jego super zwolennikiem (ani też krytykiem).