Zamożnego Aquarius
mBank

Temat: Legia Warszawa - Lech Poznań, 26.04.2009 (niedziela) 17.00

co do tego know how to juz na forum Poznania sporo pojechali ten projekt.

A jeśli chodzi o zbliżający się meczy - to forum ległej jest rozbrajające:) w pracy dziwnie patrzyli na mnie jak się śmiałem do ekranu komputer. szkoda mi ich troche jak przyjdą oglądać porażke ległej;)

konto usunięte

Łukasz Senger:
Równie dobrze o kibicowanie Legii mogę Ciebie zapytać po wklejeniu linku na ich forum :] Nie kibicuję, ale podroczyć się czasem z nimi można.
Przyjedź do Warszawy. Akurat siedzą pod blokiem - idź się podrocz.
Ja się na ich forach nie wypowiadam. Czytam je. I Tobie też to proponuję.Łukasz K. edytował(a) ten post dnia 23.04.09 o godzinie 22:33

panowie calm down ;)
Łukasz Senger

Łukasz Senger Właściciel

Łukasz K.:

A teraz rozumiem te nerwy, po prostu tam siedzisz. Rozumiem Cię, spędziłem tam 2.5 roku i obym nigdy nie musiał tam wracać na dłużej niż dwa dni.

Tak, siedzę tu pod blokiem z legionistami...
Kończę to OT.

Poranna dostawa linków:
http://sport.onet.pl/74331,1248675,1958022,wiadomosc.html Onet też już nie trzyma ciśnienia :)Łukasz K. edytował(a) ten post dnia 24.04.09 o godzinie 11:50

http://www.lechpoznan.net/news-6181.html i jeszcze sam Maestro we własnej osobie. Może zmienimy zapisy o rozgrywaniu meczów tak, że po 90' minucie bramki zwycięskie będą dawały 2 pkt?
Mam nadzieję, że wygramy 0-2 i drugą bramkę strzelimy w 94' minucie.

A pierwsza w 90 ;)

mBank

Panowie, moje serce po ostatnich 2 meczach nie jest w najlepszej formie - proponuje 1 bramke tak ok 50 minuty:)

ciekawe czy będą spodnie moro :)

Do kazdego zakupu karta powolania do Ludowego Wojska Polskiego gratis.

Dzizas, żeby nie Stilic to bu L... z Warszawy padła.
Teraz ją w odbyt pukną psy i będzie git.
Mielcarski się skompromitował.Łukasz K. edytował(a) ten post dnia 26.04.09 o godzinie 19:03
Michał H.

Michał H. Aby do czegoś dojść,
trzeba wyruszyć w
drogę

Łukasz K.:

o co chodzi z Mielcarskim?

halo Lechici czy ja nie mówiłam ostatnio, że już dość remisów na 1-1?! Stilic kiedy masz urodziny chłopaku, chyba złożymy się na budzik dla Ciebie? Albo kątomierz

1połowa- o pomstę do Nieba :/
2- dlaczego Queto wszedł tak późno, jeszcze by zdążył coś zdziałać- no i mało kto wchodzi na boisko z takim bananem;)

jaka szkoda, że Stilic jednak spudłował Janek:PAnna B. edytował(a) ten post dnia 26.04.09 o godzinie 21:26

mBank

Stilic mógł podtrzymać tradycje - i strzelić w tej 93 minucie brame:) ale ogolnie spodziewałem się tego wyniku i mnie cieszy:)
Łukasz Ł.

Łukasz Ł. Student, Akademia
Ekonomiczna w
Poznaniu

Anna B.:

>mało kto wchodzi na boisko z takim bananem;)
on grał "radosny" futball :D

Michał H.:
Łukasz K.:
Mielcarski się skompromitował.

Nie dało się go słuchać w 1 połowie. Lech jest słabszy bo to, Lech jest słabszy bo tamto... A tu wielki stołeczny zespół się mało nie przewrócił w II połowie. I wtedy wujek Urban pewnie by usłyszał z trybun, że właśnie żyły ma sobie podciąć.
Wytworzyła się ciekawa sytuacja w lidze. Właściwie muszę zrewidować swoje życzenia na mecz Wisła-Legia do remisu. Dobrze, że i z Legią i Wisłą mamy lepszy dorobek w bezpośrednich meczach - to może się okazać decydujące.Łukasz K. edytował(a) ten post dnia 27.04.09 o godzinie 06:12
Michał H.

drogę

Łukasz K.:
Michał H.:

W przypadku równej liczby punktów, o mistrzostwie decyduje dodatkowy mecz - o ile mnie pamięć ie myli. Ale w przypadku vice-mistrzostwa, już bilans ma znaczenie.

Szczęsnego, który komentował mecz z Zawackim na tvp2 - też się nie dało słuchać, ale to przecież były piłakarz Legii.
Łukasz Ł.

Poznaniu

Michał H.:
Łukasz K.:
Michał H.:

prawda - tez musialem sluchac tego pana :) (zero stronniczosci, mega obiektywny komentarz, Peszko zasluzyl na czerwien ale za "ręki" na żółtą kartkę legionista nie zasłużył)

W przypadku równej ilości pkt decydują:

9.2.1 przy dwóch zespołach:
a. liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
b. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
c. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są „podwójnie,” korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
d. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
e. przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
f. przy dalszej równości, wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play w sezonie 2008/2009
g. przy dalszej równości, w przypadku, gdy dwoma zespołami o jednakowej liczbie punktów są zespoły zajmujące pierwsze i drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy, zespoły rywalizujące o miejsce w rozgrywkach UEFA, a także zespoły których kolejność decyduje o spadku bądź o miejscu barażowym w Ekstraklasie, zarządza się spotkanie barażowe na neutralnym, wyznaczonym przez Ekstraklasę SA, boisku. W przypadku remisowego wyniku spotkania w regulaminowym czasie zarządzona będzie dogrywka 2 x 15 minut, a w przypadku dalszej równości sędzia zawodów zarządza wykonanie rzutów karnych według obowiązujących przepisów.

9.2.2. przy więcej niż dwóch zespołach:
c. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
d. przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
e. przy dalszej równości, wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play w sezonie 2008/2009
f. przy dalszej równości, losowanie przeprowadzone przez Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA.

Czyli w takim przypadku będziemy mieli najlepszą sytuację jeśli zaczniemy strzelać więcej bramek.Łukasz K. edytował(a) ten post dnia 27.04.09 o godzinie 10:49

Łukasz Ł.:

Co do stronniczości to ja oglądałam na Cyfrze, ale w dużym gronie, więc nie słyszałam dobrze komentarza, ale w pewnym momencie gdy Krzysiu K. wyłapał niebezpieczną dla nas piłę, zabrzmiało "iiiii OCZYWIŚCIE Chinyama" zamiast "oczywiście Kotorowski"Anna B. edytował(a) ten post dnia 27.04.09 o godzinie 11:11