Temat: KKS Lech Poznań - MKS Odra Wodzisław Śląski, 31.10.2008

Darek Korotusz

Darek Korotusz Doradca Klienta
Zamożnego Aquarius
mBank

ale gra sie mogla podobac - tym bardziej przed meczem w p.uefa...jestem naprawde bardzo zadowolony z postawy lecha - pierwsze 20 minut troche ciezkie - ale pozniej poziom europejski...
Tomasz M.

Tomasz M. Brand Manager

Do pierwszej bramki to grali jakby remis ich urzadzal! potem juz o niebo lepiej! w koncu stilic cos pokazal. Kapitalnie Wilk! Bosy troche przysypial ale bez przesady!

Ja tam jakos w zachwyt nie wpadam ;) Grali juz lepsze mecze, poza tym to byla tylko Odra Wodzislaw ;) Wynik tez powinien byc wyzszy, ale to co wyprawial Renifer to nie wiem jak to nazwac, no i pare razy chlopaki przekombinowali i chcieli wjechac do bramki zamiast przylutowac z dystansu;)

Zdaje sie, ze pilkarzyki maja jakiegos focha za mecz ze Slaskiem ;)
Filip Malinowski

Filip Malinowski p.o. Kierownik
Działu Transportu,
Raben

i mi daleko do zachwytu, po pierwszej polowie to ciezko bylo mowic o jakiejkolwiek poprawie, dopiero druga daje nadzieje... no ale niestety trzeba brac poprawke, ze gralismy z odra, ktora w obu ostatnich meczach nie pokazala nic szczegolnego.

jest nadzieja, ze budzi sie stilic, ktory slabe zagrania przeplatal z genialnymi, szkoda, ze tej drugiej okazji nie wykorzystal - mialby dwie piekne bramki na koncie zamiast jednej.

renifer - pozyteczny w sensie stwarzania okazji (gra tylem do bramki znacznie lepiej niz lewy), ale bardzo nieskuteczny (mogl miec hattricka, a ma zero).

turina - bez zarzutu (przy bramce nie zawinil on, tylko brak asekuracji obrony), chyba to turina zagra w czwartek z nancy.

lewandowski - gol 3 minuty po wejsciu na boisko - klasa.

i wilk bodaj pierwszy raz w tym sezonie na cos sie przydal, ale nie zgodze sie, ze zagral kapitalnie :) grunt, ze jest poprawa.

plan wykonany, dystansu do czolowki nie tracimy, a glowni rywale moga jeszcze dzis cos stracic.
Michał H.

Michał H. Aby do czegoś dojść,
trzeba wyruszyć w
drogę

Faktycznie Stlic nic nie grał. Strzelił niezłą bramkę i wszyscy zachwycają się nad jego grą.
Mam nadzieję, że tylko osZczędzał siły na Nancy. I pokaża w czwartek przez więcej czasu niż 10 minut - że jest w formie.

Wilkowi to coś się chyba w paluszka stało, bo grał z blokadą.
A ktoś kumi co z Murawskim? Jakaś mowa była o grypie.
Trochę niepokoi mnie ta wymiana bramkarzy. Niedawno było podobnie i każdy pamięta jak to się skończyło :)

Ja sie o bramkarzy tym razem nie boje, Turbina wyglada na kolesia z jajami, Kotor tez mu latwo nie odpusci, wiec nie wazne ktory bedzie bronil powinno byc dobrze.
Stirlitz w koncu zagral tak jak powinien. A to co zrobil w polu karnym Odry to klasa :D Obroncy chyba musieli giry rozplatywac ;)
Oby Muras i Bander byli w czwartek gotowi bo 3 pkt trzeba zdobyc ;)

Szkoda jeszcze tej akcji z 73 minuty. Gdyby to wlazło to 11tka kolejki murowana. No i kasta Rengifo po tym ślicznym podaniu gdyby weszła....
Byle młody tak czarował w czwartek :)
Kotor se chyba nagrabił tym głupim wyjściem przy kaście dla Śląska.
Wolałbym, żeby Turina wlazł do składu za dobrą postawę na treningach, no ale zobaczymy jak zagra w ważnym meczu.Łukasz K. edytował(a) ten post dnia 02.11.08 o godzinie 19:38