Hoze Maryjan pomylil kolejki. Z Belchatowem pauzowac miala Manuela, a z Zaglebiem Bosacki. Sie pomylil sie i mamy to co mamy. Miejmy nadzieje, ze bedziemy na niego skazani jeszcze tylko przez szesc kolejek.

młyna, tak po prostu

Marcin M.:
Łukasz K.:
Marcin M.:

raczej tak, do tego Arboleda daje ciała na całej linii ostatnio a i ponoć w meczu z Bełchatowem (nie widziałem bo byłem na stadionie, ale w TV dobrze było widać) pod koniec bardzo mocno po gębie dostał w jakimś zderzeniu.Łukasz Filut edytował(a) ten post dnia 28.04.11 o godzinie 23:57
Rafał M.

Rafał M. Specjalista ( obszar
eksploatacji )
wsparcie

Oby nie skończyło się kolejną porażka na wyjeździe...

Wołąkiewicz zagrał przecie dobrze z Bełchatowem, nawet lepiej niż Arboleda - nie będzie źle, byle tylko coś strzelić bo kurna z skutecznością jest dramat.Łukasz Filut edytował(a) ten post dnia 29.04.11 o godzinie 12:11

Niech ktos w koncu zwolni tego patalacha !

:)
A ja osiągnąłem taki dystans przed długim wee, że nic nie jest w stanie mnie wkurwić.

Ja wlasnie zaczalem urlop, znajduje sie w przepieknych okolicznosciach przyrody, strzelilem dobrego browara, ale liczylem tez (o ja naiwny) na dobry wynik w Lubinie. Wtedy to bylby tzw, jak to mlodzi ludzie mowia, fulwypas. Niestety, sie zesralo sie.

Łukasz O.:
Niestety, sie zesralo sie.
Nie zapominaj, że gramy ładniej dla oka i w I połowie byliśmy zdecydowanie lepsi. Czy to nic dla Ciebie nie znaczy?Łukasz K. edytował(a) ten post dnia 29.04.11 o godzinie 22:20

Akurat dzisiaj nie ogladam, wiec wrazenia estetyczne nie sa w stanie zaciemnic mi obrazu tej wielkiej czarnej dupy, w ktorej sie znajdujemy. Tak na marginesie dodam, ze wygrala nasza przyjaciolka, co wiecej przy takim wyniku mozemy wyladowac prawie na samym dole jak sie zle inne mecze uloza. Pieknie.

Płyta boiska była też ładna w tym meczu. Podobała mi się.
Michał H.

Michał H. Aby do czegoś dojść,
trzeba wyruszyć w
drogę

Łukasz K.:

no i się nie sprawdziło, a wszystko przez... pana posła

wiem, bo pochodzę z jego... okręgu wyborczego ;)

(mowa o panu, który sędziował mod 10 minuty ten mecz )Michał H. edytował(a) ten post dnia 29.04.11 o godzinie 23:06
Rafał M.

wsparcie

nie będzie źle, byle tylko coś strzelić bo kurna z skutecznością jest dramat.

Dobrze że nie oglądałem tego meczu bo tylko bym się wkur....
A jednak przegrali , mój typ przed meczem się sprawdził .
I nie że źle życzę Lechowi ale poprostu gra Kolejorza jest słaba obojętnie z której strony się na to spojrzy .
Czy winny jest trener który się nie nadaje aby prowadzić tą drużynę?
Czy winni są piłkarze bo są bez formy ?
Czy mamy piłkarzy którzy w Lechu nie zasługują na to aby grać (Ślusarski,Mikołajczak itd)?
I wiele innych pytań.

A Bakero mówi po meczu:

Dwa oblicza" - Jose Mari Bakero

– Uważałem, że to jest doskonały moment na zwycięstwo na wyjeździe. Graliśmy na bardzo dobrze przygotowanym boisku, przy znakomitej atmosferze. Niestety nie udało nam się wygrać. Pokazaliśmy dzisiaj dwa oblicza. W pierwszej połowie graliśmy przyzwoicie, ale nie potrafiliśmy wykorzystać swoich szans. W drugiej części spotkania graliśmy słabiej i dzięki temu Zagłębie mogło nas groźnie kontratakować. Jedna z takich akcji gospodarzy zakończyła się bramką i dlatego do Poznania wracamy bez punktów – powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin, trener Lecha Poznań Jose Mari Bakero.

I 3 maja czeka Kolejorza mecz prawdy mecz sezonu.Obyśmy nie przegrali bo czarno widzę przyszłość drużyny i pociągnięcia Rutkowskiego .
Mniejszy budżet - wysprzedać najlepszych zawodników ...

I tylko jedno jest pocieszające że kibiców Lech ma Najlepszych!

[
Obrazek

Dowcip:

''Przychodzi Bakero do Rutkowskiego.Puk puk...kto tam?Jose Maria
Bakero...Rutkowski...Wszyscy trzech wypierdalać!!!Rafał M. edytował(a) ten post dnia 30.04.11 o godzinie 10:57

Jedyny komentarz, który mogę napisać to:
Aż mi się nie chce 10-ty raz pisać tego samego w tym roku. Każdy mecz wygląda tak samo, czyli mecz na 0-0 chyba, że nam albo im się uda coś strzelić. I tak faktycznie jest, raz wygrywamy, raz przegrywamy, taka loteryjka.