Rafał M. Specjalista ( obszar
eksploatacji )
wsparcie

Temat: Jagielonia Białystok-Lech Poznań

Czy zdarzy się cud w końcu wygramy nie wiem ale remis jest w zasięgu ręki który tak nam już nic nie daje w Ekstraklapie bo na puchary nie mamy szans ....

konto usunięte

Musza byc trzy punkty i nie ma innej opcji. Mozemy strzelic tak jak wczoraj Zaglebie, w ostatniej minucie, ale musi byc zwyciestwo. Jaga ostatnio tez gra slabo, a przede wszystkim traci duzo bramek, wiec musimy to wykorzystac i ograc ich od zera.

No to już gonimy wynik :)
Bandro się nieźle spina.

Chcialem cos napisac, ale generalnie to mi sie juz odechcialo. W sumie to musialbym napsiac bardzo duzo bardzo niecenzuralnych wyrazow, wiec sobie daruje. Chyba trzeba znow sie wybrac na trening, tylko zamiast glosnych spiewow i motywowania okrzykami trzeba zagonic panow piwkarzy do roboty innymi metodami.
Rafał M.

wsparcie

Po sezonie gramy tylko o środek Tabeli.

Dopóki nie będzie przewietrzenia w szatni naszych gwiazdeczek dopóty wyniki będą kiepskie.
Potrzeba świeżej krwi nowych zawodników ale raczej na to się nie zanosi.

Tak jak powiedział Rutkowski:

On nie dołoży prywatnie 1 zł do tego biznesu.

Także na lepsze jutro się nie zanosi .Rumak życzę mu jak najlepiej ale będzie mu bardzo ciężko zmotywować naszych piłkarzyków.

Cóż nam pozostało odliczać minuty rekord bez strzelonego gola .Kałasznikow się zaciął ...Rafał M. edytował(a) ten post dnia 18.03.12 o godzinie 18:01
Marcin M.

Marcin M. Sprzedaż

Masakra. Mecz z górnikiem to będzie gra o 6 punktów. Na tą chwilę mam wątpliwości czy załapiemy się w górnej połówce tabeli na koniec sezonu. O PP nawet nie wspominam, bo po co się denerwować.