Specialist

Temat: Liga tuż tuż......

Konrad Hrabia:
Jest tu ktoś????

Dziś rusza play-off! Jakieś typy? kto będzie 2 a kto 3? bo pewne jest, że pierwsze miejsce zajmie CRACOVIA!!! :)

Sebastian K.:
żeby nie zostali z bonusem w pierwszej fazie P-O :)

My sobie z Tychami poradzimy. Szkoda, że nie ma transmisji z Gdańska(-;
Wszyscy kibice się szkują, dosłownie wszyscy. Nie dość, że w końcu pierwszy mecz na dużej hali z wyremontowanym dachem to jeszcze play offy(-;

Marzy mi się finał z Craxą(-; hahahaha

Aleksandra J.:

nie do końca rozumiem czemu.
to 1:0 to był stan rywalizacji a nie typy, bo przecież oczywiste jest, że po tak udanym sezonie zasadniczym to 100cznia wygra rywalizację :)

Specialist

nam zostaje walka o 5. Ale ten z Tychów z # 31 to przystojny(-; wybaczam, że wygrali(-;

Łoooo ale Qrde pogrom. Kto powiązał naszym sznurówki w łyżwach?
No ale zgodnie z błyskotliwym i odkrywczym komentarzem Pana Stebleckiego "ciężko się gra z przeciwnikiem, który jeździ na łyżwach".
Temu Panu naprawdę już podziękujemy za komentowanie meczów PLH.
Byle do poniedziałku. Nie składamy broni! :-)

no i wykrakałaś. Powiem Ci szczerze, że po pierwszej tercji bałem się, że Jastrzębie nie wyjdzie już na lód :)

Konrad :-) też się bałam :):):)
Byle do poniedziałku :-) Na Jastorze mam nadzieję nie oddadzą skóry tak łatwo.
Szkoda, że tym razem nie bedzie mi dane zobaczyć.
Mam jednak nadzieję, że rywalizacja powróci do Krakowa i będzie okazja wpaść na jakiś lawasz przy meczowej okazji :-)Ewa Słodczyk edytował(a) ten post dnia 19.02.11 o godzinie 21:58
Sebastian K.

Sebastian K. IT Analyst - Metric
Team, Orange Polska

nie wiem czy taka opcja nie była by lepsza i zakończenie na dwóch spotkaniach w KrK. Tychy z Unią przebujają się pewnie przez pełne 6 spotkań, "Nasi" zakończą szybko rywalizację z JKH i podobnie jak w zeszły roku odpoczynek im bardzo posłuży :)

no i żeby tylko nie wyszło nam bokiem to kombinowanie. Z drugiej strony, Unia wygrała więc długie czekanie na rywala mogłoby przynieść efekt jak rok temu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

kombinowac to my mozemy na forum :) im zalezalo na pewno zeby wygrac. Jest 2-1, jutro ciezkie mecze calej czworki i zobaczymy co sie wydarzy

Krakusom gratuluję awansu :-)))
My czekamy na mecze o brąz :)

Specialist

heja heja Cracovia mistrzem hokeja(-;
heja heja Stocznia mistrzem młodego hokeja(-;

w pierwszej tercji Kosowski prezentowal sie niezle, druga odslona to juz zupelnie inna gra Craxy i skladne akcje ktore przyniosly 3 bramki. 3 tercja to fatalna gra Kosowskiego ktory jedynie straszyl nadjezdzajacych napastnikow, a juz bramka przy lecacym krazku na wysokosci 2 metrow i skierowanie go w swiatlo przez Kosowskiego to juz mistrzostwo w jego wykonaniu :) zakladajac ze Tych mialy wczoraj zly dzien :) licze ze o braz wywalicie Unie z "pudla" bo naprawde Wam sie nalezy, a w przyszlym sezonie mozecie namieszac bo team robi sie mocny :)

Ola gratulacje dla mlodzierzy :) i do zobaczenia w finale play-off 2012 :)
Łukasz K.

Łukasz K. Senior Event
Creations Manager,
Ticketmaster Polska

Tyszanie wymęczyli awans, ale finał i tak będzie jednostronny. A brąz widzę w Jastrzębiu :)

i tak będzie jednostronny.
wolał bym wyrównaną walkę bo przez tych z..ów z PZHL do tej pory w Krakowie w Play-O odbyły się 3 mecze. Przy jednostronnym spektaklu odbędzie się jeszcze jeden :)

i po co człowiek ma karnety na play off kupować :)

doświadczon poprzednimi latami zasuwam dzisiaj rano pod RedBox kupić bilety w pierwszym dniu sprzedaży. Zajeżdzam a tam pustki ;)

czyżby finał z Tychami już nikogo nie obchodził :)