konto usunięte

Temat: Czy ktoś wie?

Po czym można poznać że trening "został zaliczony"? Albo że zawodnikowi podniosła się umiejętność?
Marcin Ossowski

Marcin Ossowski Kierownik Oddziału -
Express S.A. -
wynajem
długoterminow...

Łukasz P.:

Najszybciej zobaczysz po tym czy TSI sie ruszylo. Lub po prostu czy grajek pojawil sie choc na minute w jakims meczu w ciagu tygodnia.
Robert Ł.

Robert Ł. Administrator
aplikacji, KB SA

Ale staruchów trenujesz, daj spokój. Nie opłaca się trenować zawodników jak 21 latkowie! Szkoda czasu i pieniedzy.

Z tym 21latkiem to się nie popisałem, a ten 19 to trenowany jest od ubiegłego sezonu od poziomu TSI 1800, teraz ma TSI 8700.
Razem z nim trenował inny - ten sprzedany, rok temu mieli po 18.
Tego 21 kupiłem tak z braku kasy dla zapchania dziury i tak na razie został.

[author]Robert
Robert Ł.

PYTANIE:
Mam ustawiony trening bramkarski. Właśnie wycięli mi w sparringu bramkarza. Został zmieniony w 70 minucie.
Jeżeli bramkarz jest konruzjowany, to czy zaliczy mi trening tego bramkarza czy trening w jego przypadku przepadnie?
Zastanawiam się czy utrzymać obecne ustawienie czy zmienić np na trening kondycyjny.
Jarek Bokszczanin

Jarek Bokszczanin Przedsiębiorca

Zastanawiam się czy utrzymać obecne ustawienie czy zmienić np
na trening kondycyjny.

Zaliczy, jeśli ma w nawiasie napis ( może trenować ), tak jest przy 1+ i plasterku, powyżej nie zalicza treningu.

Jarek B.:

Oczywiscie jesli ma tak w momencie naliczania treningu, a nie zaraz po meczu. Po meczu moze miec +2, byle na trening zalapal sie na +1.

Po czym moge poznać jak długo bede musiał czekać do "skoku" zawodnika? Po wynagrodzeniu? TSI? Jest jakiś przelicznik?

Ja tak sprzedaje wingów :)))

Tak mi sie wydawało. Ale czy jeden poziom przeskakuje co 500 zł? Wzór jest jakiś?Łukasz Pietrzkiewicz edytował(a) ten post dnia 19.09.07 o godzinie 15:28

Tak mi sie wydawało. Ale czy jeden poziom przeskakuje co 500 zł?
Wzór jest jakiś?

Jest wzór ale tylko dla młodych juniorków przed skokiem.