8:0 :)
Maciej K.

Maciej K. DevOps Engineer

Takie wyniki to już normalka, więc nie ma o czym pisać ;)

Mnie natomiast cieszy kumulacja z ostatniego weekendu: 8:0 Barcy i 1:0 wiadomo kogo.

s...

Gazety już się rozpisywały jaka to La Liga będzie słaba w tym sezonie i jak to Barca i Real będą rządziły a tu proszę :). Co do dzisiejszego meczu Barcy sprawiedliwy remis I połowa dla Valencii (na tyle starczyło sił wg mnie) w drugiej rządziła Blaugrana. Oby więcej takich meczy gratulacje dla Valencii.
VeB
Maciej K.

Zaczynam się zastanawiać czy Barcelona nie robi tego specjalnie, żeby pokazać jaka ta La Liga jest wyrównana i trudna ;)

Valencia zagrała mądrze i niemal perfekcyjnie (jak na rywala Barcy) ale być może było to możliwe dlatego, że Guardiola przekombinował z wyjściową jedenastką i pozycjami co niektórych zawodników. W drugiej połowie próbował naprawić swój błąd i poukładać "puzzle" wg sprawdzonych schematów. Efekt? Maszyneria znowu zaczęła funkcjonować poprawnie. Gdyby Villa nie zmarnował swojej setki na 2:3 cieszylibyśmy się z 3 punktów i piali z zachwytu nad trzema asystami Messiego. A tak, mimo wszystko, jest pewien niedosyt. Choć trzeba przyznać, że Valencia też miała swoje szanse i równie dobrze mogła wygrać ten mecz. Nie wiem jakim cudem Soldado nie strzelił na 3:1 jeszcze w pierwszej połowie. Pewnie do teraz sam się zastanawia jak to się mogło stać :D
Artur K.

Artur K. Gdy wieje wiatr
zmian, jedni szukają
schronienia, inni
bu...

Mam podobne odczucie po wczorajszym meczu..Plus dla Valenci za wykorzystanie dosyc abstrakcyjnego ustawienia Alvesa..Ale druga połowa to zagadka, bo niby maszyna ruszyła ale jakoś tak bez przekonania i wiary..nawet Cesc strzelał tą bramkę jakby nie chciał jej strzelić..
Cieszy to że widać w Barcie niesamowity potencjał..i jak tylko wejdą na 100% swoich obrotów to możemy się spodziewać koejnego sezonu pełenego zwycięstw i trofeów..

konto usunięte

Witam i zapraszam na stronę z największą liczbą informacji o FC Barcelonie w sieci.

Dla mnie największą zagadką jest czemu Pep ze zmianą ustawienia czekał do przerwy?
Po 15 min. było widać , że z Valencią w tym ustawieniu się nie wygra.
Szkoda straconej szansy na odskoczenie od Realu.

s...

Dobrze, że Pep nie jest idealny bo pewnie przeżywalibyśmy zupełny brak emocji ;)

Fajnych czasów dożyliśmy, że remisując na Mestalla mamy poczucie niedosytu/krzywdy czy po prostu straty... :-)
Krzysztof Ciuk

Krzysztof Ciuk Architekt Rozwiązań
- it Works SA
Zapraszam na

No i manita z Atletico :-) Absolutna dominacja i fenomenalny Messi

5:0 :D. Bramki znajdziecie na naszej stronie :)

Co ten Messi wyprawia :).
W słowniku ludzi kulturalnych brak jest dostatecznie słów,którymi można okreslić Jego kunszt.
FORZA LA BARCA!!!!!!!!!

s...

Zbyt wiele o tym meczu się nie da powiedzieć poza tym, że Atletico zostało sprowadzone na Ziemię i to bez zbytniego wysiłku Messi - Falcao 3-0, Barca - Atletico 5-0 :)
VeB

Obrazek
Damian Jaroszewski

Damian Jaroszewski Dziennikarz / Bloger

Myślałem, że Falcao trochę zaszaleje, ale był kompletnie niewidoczny. Barca naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła :) Oby tak dalej!
Mateusz W.

Mateusz W. Analityk finansowy

Tak z wydarzeń bieżących:

170 milionów z ulicy nie leży, ale starą czystą koszulkę leżącą w szafie będę oglądał z nostalgią...

Warto kupować czy nie? Jak myślicie?

s...

Nie wiem czy akurat Cahill, ale wg mnie obrońca przydałby się na pewno. Nie widziałem zbyt wielu meczu z jego udziałem więc co do umiejętności nie będę się wypowiadał. Przy słabych zespołach ustawienie 3-4-3 się sprawdza ale w przypadku lepszych drużyn będzie ciężko, a biorąc pod uwagę problemy z kontuzjami naszych kluczowych defensorów to jeszcze jeden jak najbardziej wskazany :)

Może ktoś jeszcze nie widział bramek z meczu z Atletico :)

Bramki z wczorajszego meczu ;)
Anna Uchacz

Anna Uchacz psycholog,
wykładowca,
pasjonat, kibic
Barcelony...

Faktycznie sezon w pełni!!! Spać nie mogłam po wczorajszym pogromie w Mińsku!!! Pomimo deszczu i za ciązkich koszulek ;-D nasi ulubieńcy poszli jak burza!!! Kolejna MANITA!!!!

Oby tak im szło w lidze i więcej było takich wyników jak z Osasuną (widziałam na żywo na Camp Nou!!!!!!!!!!!) lub od biedy z Atletico.