konto usunięte

Temat: Sezon 2012/2013

Rozpoczęcie sezonu bardzo dłużyło się.Ale jest!!!I to 5:1.Dziękujemy za "ostro" wypalony początek sezonu.Dziękujemy również Jonas'owi z Valencii :).
Maciej K.

Maciej K. DevOps Engineer

Oby tak dalej szło z bardziej wymagającymi drużynami. Szkoda tylko straconej bramki i kilku niewykorzystanych sytuacji, bo na rozpoczęcie lepiej by brzmiał wynik 7:0, ale oczywiście przesadzam, nie można się nie cieszyć z 5:1 :) Super, że wrócił Villa i od razu strzelił gola. To powinno go uskrzydlić i jeszcze bardziej zmotywować do pracy, żeby wrócić do pierwszej jedenastki. Martwi mnie natomiast coś innego - znowu sędziowie pozbawiają Valencii prawidłowo zdobytej bramki co wypacza wynik meczu, bo Real dostaje w prezencie 1 punkt. Niby nie powinniśmy się oglądać na największego rywala, ale uważam, że im wcześniej zacznie się mówić o skandalach w ich meczach tym lepiej. W ostatnim sezonie Guardioli wszyscy siedzieli cicho i jak to się skończyło? Nam sędziowie zabrali sporo punktów, Realowi przynajmniej kilkanaście podarowali i nie było czwartego mistrza z rzędu.
Agnieszka T.

Agnieszka T. Today I saw music in
the sky...

3 pkt, 3 do przodu przed realem. To się liczy. Dobry start.
Marcin M.

Marcin M. Sprzedaż Audi

Ciekawe jak będzie wyglądał czwartkowy wieczór ? :)
Mogliby pojechać z Realem konkretnie.
Maciej K.

Marcin M.:

Jestem za :) Biorąc pod uwagę niedzielne spotkania byłbym spokojny o korzystny wynik, jednak wiadomo, że klasyki rządzą się swoimi prawami, więc często nie warto brać pod uwagę ostatnich występów, bo może być różnie. No, ale odbieranie Realowi tytułu La Liga i humorów od czegoś trzeba zacząć i w czwartek będzie ku temu idealna okazja :D
Michał Palacz

Michał Palacz specjalista ds.
wszystkich

ja będę się cieszył jak wygramy jedną bramką. nie liczyłbym na manitę!
Marcin M.

Dzisiaj starcie :)
Jakie wyniki obstawiacie?
Dlaczego tak późno jest mecz?!

mecz pozno???to normalna pora
a wogole przy tych temeperaturach to powinni zrobic o 23 :-)
ja mysle ze 2:0

Będzie dobrze,tzn 3:1. I nie jest to ze wskazaniem na "gringos" :)))

wszystkich

co za gra! jaka walka! jaka klepka! jest pięknie !!!

nieźle tylko szkoda tak głupio straconej bramki :)

W pierwszej połowie biały autobus stanął na 16m.W drugiej było lepiej,inaczej.To było niezłe widowisko.Barca potrzebuje bramkarza a nie pajaca w piżamie.Takie gierki to można prowadzić przy wyniku 4:0 w 90minucie.Pinto nie jest dobrym zmiennikiem.Już rok temu powinien być zakupiony jakiś "klasowiec".Real jest 9 w lidze i jak patrzę na tabelę,to bardzo mnie to pokrzepia.Ale byłby numer,jakby białasy ukonczyły ligę w połowie tabeli.Zobaczymy jak wstrzeli się Song.
Przemysław Ś.

Przemysław Ś. "Człowiek musi
działać, a skoro tak
postępuje staje się
s...

Sezon rozpoczęty na dobre, pressing Barcy wraca do korzeni tak trzymać :-)

wszystkich

Paweł J.:

pożegnać Pinto i na zmianę Boruca co by napiętnował pozycję kiwkarza VVMichał Palacz edytował(a) ten post dnia 24.08.12 o godzinie 09:08

the sky...

Paweł J.:

Byłoby. Gdyby nie najsłabsze ogniwo, którym w Barcy jest Valdes.